Google Adwords Yeniden Pazarlama

 
 
 

√ Google Adwords yeniden pazarlama sayesinde web sitenizi ziyaret eden kişilere reklamlarınızın tekrar gösterimi sağlanır.

√ Yeniden pazarlama reklam modeliyle ziyaretçilerinize satın alma olasılığı en yüksek zamanlarda ulaşabilirsiniz.

√ Google Remarketing reklamları sayesinde sitenizi ziyaret eden ya da sepete ürün ekleyip sitenizi terk eden ziyaretçilerinize ayrı ayrı reklamlar oluşturup satış dönüşüm oranınızı arttırabilirsiniz.

Google Remarketing Reklamlarının Faydaları Nelerdir?

  • Google remarketing reklamları ile hedefinizdeki potansiyel müşterilerinizi kendi web sitenize daha kolay çekebilme şansınız vardır.
  • Yeniden pazarlama reklam modeli ile mevcut ziyaretçilerinizi potansiyel müşteriye dönüştürme şansınız daha yüksektir.
  • Google AdWords remarketing reklamları ile ziyaretçilerinize alışverişleri konusunda alternatifler önerebilirsiniz.
  • Google remarketing reklamları ziyaretçileriniz ile aranızda bağ kurulmasını kolaylaştırmaktadır.
  • Remarketing reklam modeli ile müşterilerinizi tekrar satın almaya yönlendirmeniz daha kolaydır.
  • Google Reklamları ile ziyaretçilerinizi sürekli olarak kampanyalarınızdan haberdar edebilirsiniz.

Google AdWords ile Yeniden Pazarlama Yöntemleri

 

Standart yeniden pazarlama: Geçmişteki ziyaretçileriniz Görüntülü Reklam Ağı web sitelerinde ve uygulamalarda gezindikleri sırada onlara reklam gösterin.

Dinamik yeniden pazarlama: Kullanıcıların web sitenizde görüntüledikleri ürün ve hizmetleri reklamlar göstererek mükemmel sonuçlar elde edin.

Mobil uygulamalar için yeniden pazarlama: Daha önce mobil uygulamanızı kullanmış kullanıcılara başka mobil uygulamalar kullandıkları sırada reklam gösterin.

Arama Ağı reklamlarına yönelik yeniden pazarlama listeleri: Geçmişteki ziyaretçilerinize web sitenizden ayrıldıktan sonra yaptıkları yeni Google aramalarında reklam gösterin.

Video yeniden pazarlama: Videolarınızla veya YouTube kanalınızla etkileşime girenlere YouTube’a ve Görüntülü Reklam Ağı videolarına, web sitelerine ve uygulamalarına göz attıkları sırada reklam gösterin.

E-posta listesiyle yeniden pazarlama: Müşteri Eşleştirme özelliği sayesinde müşterilerinizin e-posta adreslerinden oluşan bir listeye Google Arama, YouTube veya Gmail’de oturum açtığında reklam gösterebilirsiniz.

stratejik seo logo - Google Ads Yeniden Pazarlama
Gelin, Dijital Pazarlama ile Markanız için Yeni bir Çağ Açalım !