Google Alışveriş Reklamları

 
 
 

√ E-Ticaret siteleri için uygun olan bu reklam modeliyle daha fazla trafik çekebilir, reklam gösterim oranlarınızı maksimuma çıkartıp satışlarınızı arttırabilirsiniz.

√ Google Alışveriş Reklamları sayesinde e-ticaret sitenizde sattığınız ürünleri fiyatlarıyla birlikte Google arama sonuçlarında gösterebilirsiniz.

√ Google Merchant Reklamlarıyla dilediğiniz ürünleri gösterime sunma seçeneğiniz bulunmaktadır. Bu sayede stok sorunu yaşadığınız ya da fiyat avantajı sağlandığınız ürünlere ait reklamlar oluşturarak satış dönüşüm oranınızı arttırabilirsiniz

Google Alışveriş Reklamlarının Faydası Nedir?

  • Google Merchant  Reklamları  ürün araması yapan kullanıcılara görsel olarak hitap edebilmenizi sağlamaktadır.
  • Ürünlerinize ait görsel ve fiyat bilgilerinizi otomatik bir şekilde Google arama ağında yayınlayabilme imkanınız vardır.
  • Kullanıcıların yapmış olduklar ürün arama sorgularında onlara arama motoru sonuç sayfası üzerinden daha detaylı ürün bilgisi sunabilme imkanınız vardır.
  • Google Merchant center reklamları sayesinde web sitenizde yer alan ürünleri arayan daha fazla kullancıya daha kolay ulaşabilirsiniz.
  • Google AdWords alışveriş reklam modeli sayesinde sizinle aynı ürün satışlarını gerçekleştiren rakiplerinizle daha kolay rekabet edebilirsiniz.
  • Google Reklamları ile daha fazla tıklama ve geri dönüşüm sağlayabilirsiniz.

Arama Sonuçlarından Sepete !

Daha fazla trafik çeker.
Daha nitelikli olası satışlar getirir.
Kolay Kampanya Yönetimi Sağlar..
Geniş Erişim İmkanı Sağlar
Raporlama ve Rekabet Verileri Sağlar.
stratejik seo logo - Google Alışveriş Reklamları
Gelin, Dijital Pazarlama ile Markanız için Yeni bir Çağ Açalım !