Google Görüntülü Reklam Ağı

 
 
 

√ Google Adwords Görüntülü Reklamlar sayesinde web sitenize ait hazırlanacak görsel reklamlar Google’ın iş ortağı on binlerce sitede, Youtube ve Gmail üzerinde reklamlarınızın gösterilmesine olanak sağlar

√ Google Görüntülü reklam modeliyle yayınlanacak kampanyalar için belirli anahtar kelimelerin geçtiği sitelerde, belirlenecek ilgi alanları ve yeniden pazarlama seçenekleriyle, demografik filtrelemeler ile yayınlanması sağlanabilmektedir.

√ Google Görüntülü Reklam modeli daha çok ziyaretçi sayısını ve marka bilinirliğini arttırmak amaçlı kullanılmakta olup, yeniden pazarlama modeli ve doğru stratejilerle beraber kullanıldığında satış oranlarınızı da arttıracaktır.

Google Görüntülü Reklam Ağı Reklamlarının Avantajları Nelerdir?

  • Ürün ve hizmetiniz ile alakalı belirli kıstaslar belirleyerek o konu ile ilgilenen kişilerin reklamınızı görmesini sağlayabilirsiniz.
  • Google görüntülü reklam ağı içerisinde yer alan tüm siteleri, reklam verme amaçlarınız doğrultusunda hedefleyerek kullanabilirsiniz.
  • Görüntülü reklam ağı reklamları ile yüksek kaliteli haber sitelerinde, sayfalarda ve belirli özel konulardaki web sitelerinde reklamlarınızı yayınlayabilirsiniz.
  • Belirlediğiniz kriterler doğrultusunda kendinize özel hedef kitle oluşturarak, reklamlarınızı yayınlayabilirsiniz.
  • Google Reklamları ile  marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz.
  • Görüntülü reklam ağı reklamları ile bu sisteme kayıtlı olan web siteler arasından istediğinizden, sitenize trafik çekebilirsiniz.

 Gelişmiş Hedefleme Seçenekleriyle Görüntülü Reklamlar

Google AdWords görüntülü reklamlarında gelişmiş hedefleme yöntemleri ile reklamlarınızın gösterileceği kişileri ya da siteleri siz belirleyebilirsiniz..
Anahtar Kelime ya da konu
İnternetin her yerinde içinde seçtiğiniz anahtar kelimeler geçen siteleri ya da belli konulardaki sayfaları seçebilirsiniz.
İlgi Alanı ya da Yeniden Pazarlama
Belli ürün ve hizmetler ile ilgilenmiş kullanıcıları, geçmiş davranışlarına göre ya da sitenize zaten gelmiş kullanıcıları hedefleyebilirsiniz.
Demografi
Reklamları yaş, cinsiyet ve ebeveyn olma durumlarına göre hedefleyebilirsiniz. Yani 30 yaş üstü annelerin göreceği bir hedefleme mümkün.
stratejik seo logo - Google Görüntülü Reklam Ağı
Gelin, Dijital Pazarlama ile Markanız için Yeni bir Çağ Açalım !