INBOUND PAZARLAMA

 
 
 

√ Inbound Pazarlama hizmeti dijital pazarlama alanında yürütülen bir çok hizmeti içinde barındırmaktadır.

√ Inbound pazarlamayı diğer dijital pazarlama çeşitlerinden ayıran en temel fark çok kanallı bir pazarlama yöntemi oluşu ve bundan da önemlisi ziyaretçilerinizi fanatik bir kitleye dönüştürme stratejisi üzerinde kuruluyor oluşudur.

√ Inbound pazarlama özellikle içerik pazarlama yöntemiyle bilinirlik sağlamak, paylaşımı ve etkileşimi arttırmak, ziyaretçileri cezbetmek üzerine kurgulanmaktadır. Oluşturulacak stratejilerle müşterinizin reklamınızı yapması sağlanmaktadır.

Ziyaretçilerinizi Potansiyel Müşterilerinize Dönüştürün

Sitenize ulaşan ziyaretçilerin mail abonelikleri, iletişim formları, eylem çağrıları, özel içerikler için abonelik, üyelik talepleri gibi yöntemler ile iletişim bilgilerini alarak ilgili ziyaretçi kitlesi içerisinden potansiyel müşterileriniz tespiti yapılmaktadır. Tabi ki ziyaretçilerin bu bilgileri vermesini sağlayabilmek için ise onlara iyi bir kurgu ve strateji ile içerikler sunmak gerekmektedir.

Potansiyel Müşterilerinizi Bağlayın ve Satışa Dönüştürün

Doğru hedef kitleye ulaştınız, ilgisini çektiniz ve potansiyel müşteri kitlesine dönüştürdünüz. Sıradaki adım ise potansiyel müşterileri kendinize bağlayarak, satış dönüşüm oranlarını arttırmaktır. Potansiyel müşterilerinizden alınacak bilgiler doğrultusunda dijital pazarlama teknikleri ve stratejileri kullanılarak; ürün ve hizmetlerinizi cezbedici, ikna edici sunumlar ile potansiyel müşterilerinize sunup, satış oranlarınızı arttıracağız.

Müşterilerinizi Memnun Edin

Inbound pazarlama ile amaç sadece potansiyel müşteri bulmak değildir. Müşterileri bulmak, kendinize bağlamak, alışverişe yöneltmek ve onları mutlu ederek, kalıcı olmalarını sağlamaktır. Bu yüzden gerekli analizler yapılarak, satış sonrası memnuniyeti ölçerek, müşteri ihtiyaçlarına yönelik adımlar atılıp, memnun olmaları ve kalıcı olmaları sağlanacaktır.

stratejik seo logo - Inbound Pazarlama
Gelin, Dijital Pazarlama ile Markanız için Yeni bir Çağ Açalım !