Kelime Bazlı Seo

 
 
 

√ Kelime Bazlı SEO çalışması kapsamında öncelikle anahtar kelime ve türev arama kelimelerinin aranma yoğunluklarına göre seo analizi gerçekleştirilmektedir.

√ Anahtar kelimelerin belirlenmesi ardından web sitenizin ve rakip sitelerin detaylı SEO Analizleri yapılır.

√ İçeriğin anahtar kelime yoğunluğuna göre revize edilmesi, meta alanlarının düzenlenmesi Site içi SEO Çalışmaları kapsamında gerçekleştirilir.

√ Hizmetlerinizin hitap ettiği hedef kitlenin ve bu hedef kitleyi barındıran mecraların belirlenmesi ardından Backlink çalışmalarımız gerçekleştirilir.

√ Kelime Bazlı SEO çalışmaları kapsamında Site içi SEO, Site dışı SEO, Mobil SEO, Yerel SEO çalışmaları gerçekleştirilmektedir.

Yapılan analizler sonucunda belirlenen anahtarlar kelimeler ile site içinde; kurumsal hizmet ya da ürünlerinize ait sayfaların meta alanlarında, link yapısında, ürün /sayfa ismi ve açıklamalarında SEO uyumlu düzenlemeler, eklemeler yapılmaktadır. Bunlarla beraber sitenize ait anahtar kelimelerinize göre verimliliği en yüksek sayfaların analizi ve bu sayfalara göre link ağı stratejisi de oluşturulmaktadır.

Sitenize ve sektörünüze göre yapılan analizlerle belirlenen anahtar kelimeler sayesinde web siteniz SEO uyumlu hale getirilirken, site dışı SEO çalışmaları ve sosyal medya çalışmaları ile tüm SEO çalışmaları komplike bir şekilde ilerletilmektedir. Site içinde yapılacak kelime bazlı SEO çalışmaları kapsamında ürün ve kategori isimleri, sayfa başlıkları, sayfa açıklamaları, URL yapıları ve benzeri tüm alanlar mevcut anahtar kelimeler çerçevesinde düzenlenerek SEO uyumlu hale getirilmektedir. Site dışı SEO çalışmaları kapsamında backlink ve site tanıtım çalışmaları yürütülmektedir. Onlarca platformda günlük yapılan çalışmalarla sitenizin tanıtımı, anahtar kelimelerinize özgü link ağlarının güçlendirilmesi sağlanır.

Site içi SEO ve Site Dışı SEO Çalışmalarının sürekliliği devam ederken, site değerlerini güçlendirme, ziyaretçi sayısını ve marka bilinirliğini arttırmak için Sosyal Medya üzerinden çalışmalar yapılmaktadır. Sosyal Medya üzerinde öncelikle yapılacak metrik analizler ile belirli bir sosyal medya stratejisi oluşturulur ve ardından SEO Çalışmalarına bu strateji dahilinde devam edilir.

SEO Çalışmalarının tüm aşamalarında rakip sitelerin ve anahtar kelimelerin trend durumları, sitenizde ki gelişmeler takip edilir ve sizlere sitenize ait değerler raporlanır.

SEO Danışmanlığı hizmetimiz sözleşmeyle sabitlenip, her ay bir önce ki aya göre site değerlerinde ve anahtar kelime sıralamalarında yükselme garanti edilmektedir.

SEO Hizmetlerimiz hakkında Bilgi almak, SEO Hakkındaki Sorularınızı iletmek ya da SEO Teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

stratejik seo logo - Kelime Bazlı Seo
Gelin, Dijital Pazarlama ile Markanız için Yeni bir Çağ Açalım !