Kurumsal Seo Analizi

 
 
 

√ SEO analiz hizmetimiz doğrultusunda web sitenize ait site içi SEO Analizi, backlink analizi gerçekleştirilmekte ve eksiklikler doğrultusunda yapılması gerekenler raporlanmaktadır.

√ SEO analizi hizmet içeriğimizde kopya içerik analizi, kırık link analizi, spam değerlendirmesi, görsel SEO analizi, mobil SEO analizi, anahtar kelime analizi, kaybedilen ve kazanılan backlink değerlendirmeleri sunulmaktadır..

√ SEO analizi sonrasında firmanız için sektör ve rakip analizleri yapılması ardından markanıza özel SEO stratejisi hazırlanmaktadır

√ Kurumsal SEO analizi hizmeti ile site içi SEO eksikliklerinizin çıkartılmasının yanı sıra ziyaretçi bazlı web sitesi değerlendirilmesi ve dönüşüm oranınızı arttıracak öneriler de sunulmaktadır

SEO çalışmasında en önemli aşama doğru SEO analizinden geçmektedir. SEO analizi; site değerleri için genel SEO analizi, meta değerlendirmesi, site içi SEO analizi, görsel SEO analizi, yazılımsal ve teknik SEO analizi, ziyaretçi bazlı SEO analizi, site dışı/backlink SEO analizi, domain SEO analizi, sunucu ve güvenlik açısından SEO analizi, site hızı açısından SEO , arama motorları cezaları açısından SEO analizi gibi temel başlıklarda değerlendirilir. Kapsamlı bir SEO analizi yapmak için arama motorlarının algoritmalarına hakim olmak, bu algoritmalar doğrultusunda önem sırasına göre web sitesinin SEO analizini çıkarmak gerekir. Stratejik SEO tarafından yürütülen kurumsal SEO analizi çalışmasıyla, geniş kapsamlı olarak sitenizin tüm yazılım, tasarım, içerik bazlı SEO uyumluluğu ve hataları tespit edilip, bunlar üzerine bir SEO analiz raporu çıkartılır. Site İçi SEO analiziyle beraber firmanıza ait sektörel SEO analizi, sosyal medya SEO analizi, rakip site SEO analizi çalışmaları da gerçekleştirilir. Böylelikle sektörünüzde yer alan diğer firmaların SEO çalışmaları konusunda neler yaptıkları ve durumlarının ne olduğu tespit edilmektedir. Ayrıca sektör analizleriniz doğrultusunda, sitenizde kullanılan anahtar kelimelerin uygunluğu ve bu anahtar kelimeler doğrultusunda arama motorlarındaki durumunuzda analiz edilmektedir. Tüm bu analizler sonrasında tarafımızdan bir rapor hazırlanarak, web siteniz için yapılması gerekli olan çalışmalar listelenmektedir.

Ayrıca Stratejik SEO ekibi tarafından hazırlanmış olan SEO araçları arasında yer alan SEO analizi aracını ücretsiz olarak kullanarak, sitenizin SEO analizini gerçekleştirebilirsiniz. SEO analizi sonrasında Site SEO Değerleri SEO aracımız ile sitenize ait değerleri de ölçebilirsiniz. SEO araçlarımızla sitenize ait elde edeceğiniz değerler sonrasında anahtar kelimelerinizde Google’da kaçıncı sırada olduğunuza bakmak için Google Sıra Bulucu aracımızı kullanabilirsiniz.

Kurumsal SEO analizi hizmetimizden faydalanacağınız gibi dilerseniz site içi SEO, kurumsal SEO danışmanlığı, e-ticaret SEO danışmanlığı, kelime bazlı SEO danışmanlığı, Stratejik SEO hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. SEO hizmetlerimiz hakkında Bilgi almak ya da SEO hakkında sorularınızı iletmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

stratejik seo logo - Kurumsal Seo Analizi
Gelin, Dijital Pazarlama ile Markanız için Yeni bir Çağ Açalım !

Gülbahar Mah. Salih Tozan Cad. No:23 Kat:3
Şişli/İstanbul

Pazartesi-Cuma: 09:30 – 18:30
Cumartesi: 09:30 – 14:00