Kurumsal SEO Nedir?

Kurumsal SEO, firmalara özel olarak gerçekleştirilen, SEO Danışmanlığı içerisine yer alan tüm SEO Çalışmalarının yürütüldüğü, sektörel planlama doğrultusunda arama motorlarında üst sıralarda yer alınması için gerçekleştirilen SEO Çalışmalarının tüm aşamalarını kapsayan SEO Hizmetidir.

Kurumsal SEO Danışmanlığı; firmaların rakiplerini iyi analiz etmesi, rakiplerine oranla sektörde fark sağlaması, ziyaretçi / müşteri geri dönüşümünü arttırması, marka bilinirliğini sağlaması, site içi, site dışı tüm faktörlere göre SEO çalışmalarının gerçekleştirilmesi için yürütülmektedir.

seo analizi 1 300x300 - Kurumsal Seo Nedir?Birbirine organize bir hizmet olan SEO Hizmeti, Kurumsal SEO Hizmeti olarak yürütüldüğünde SEO Çalışmalarında ki öncelikler ve stratejiler firma ve marka bazlı değişmektedir. Kurumsal SEO Danışmanlığı çalışmaları kapsamında öncelikli olarak firmalar SEO konusunda bilgilendirilmekte; daha sonra firmanın SEO alanında ihtiyacı olan tüm çalışmalar sistemli bir şekilde yürütülmektedir. Kurumsal SEO çalışmalarının başlangıç aşamasında; site analizi, anahtar kelime analizi, hedef kitle analizi gibi faaliyetler yürütülmektedir. Bunlarla beraber firma web sitesinin Site İçi SEO uygunluğu kontrol edilerek, Kurumsal SEO Stratejisi belirlenmektedir. Firma yapısına, işleyişine ve site durumuna uygun olarak belirlenen SEO stratejisi doğrultusunda tüm Kurumsal SEO çalışmaları sistemli ve uzun vadeli olarak yürütülmektedir.

Kurumsal SEO Danışmanlığı hizmeti sıradan web sitelerine nazaran daha dikkatli ve kurumsal çerçeveler sınırında yürütülmektedir. Bu doğrultuda en önemli çalışma; marka bilinirliğinin sağlanması, marka imajının olumlu bir şekilde sunulması ve sektörel tanıtımlardır. Kurumsal SEO Danışmanlığı doğrultusunda firmanız için yapılacak SEO çalışmaları; markanızı ve kurumsal kimliğinizi sanal dünyada ön plana çıkartacaktır. Kurumsal SEO çalışmaları belli bir süre sonra durdurulsa dahi olumlu etkisini ve yansımalarını uzun süre göstermektedir.

Kurumsal SEO Danışmanlığı hizmeti öncesi yapılan analizlerde; sitenin daha önceden almış olduğu cezaların tespiti, marka imajını zedeleyen sitelerin tespiti, firmanın hizmet verdiği ürün ve hizmetlerin SEO uyumluluğu, kurumsal bazda tanıtım revizyonları gerçekleştirilir.

seouyumluicerik 300x300 - Kurumsal Seo Nedir?Kurumsal SEO Danışmanlığı Hizmeti içerisinde kurumsal firmalara; site içi, site dışı faktörler, marka analizi ve imaj değerlendirmesinin ardından sosyal medya hareketlilikleri ve etkinlikleri, reklam mecralarının değerlendirilmesi ve sektörel yönlendirmeler sağlanmaktadır.

Stratejik SEO olarak yazılım, tasarım çalışmalarından, Sosyal Medya ve Reklam Çalışmalarına bir çok konuda yetkin personellerle hizmet vermekteyiz. Stratejik SEO’yu diğer SEO Ajanslarından farklı kılan oluşturduğu stratejisi ve tespitleriyle beraber bu tespitler üzerine yapılması gereken çalışmaların tümüne yetkin personellere sahip oluşudur.

SEO Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak, için bizimle iletişime geçebilir, SEO Teklifi isteyebilir ayrıca SEO hakkında sorularınızı SEO Uzmanına Sorun kısmından bize iletebilirsiniz.

stratejik seo logo - Kurumsal Seo Nedir?
Gelin, Dijital Pazarlama ile Markanız için Yeni bir Çağ Açalım !