SEO Uyumlu İçerik Desteği

SEO Çalışmalarının en önemli aşaması site içi seo çalışmasıdır. En büyük etken site içi çalışmalar olmasa dahi site için hiyerarşinin, içeriğin sağlam olmadığı bir site site dışı seo çalışmalarında %100 verim elde etmesi çok zordur.

Arama motorları kullanıcıyı doyurucu ve özgün içeriğe sahip sitelere öncelik vermektedir. Bu hususta web sitesi sahiplerini özgün ve seo uyumlu makale satın almaya itmektedir. Web sitenizin ön sıralarda yer alması, seo çalışmalarında ki verimin artması için seo uyumlu özgün içerikler olmazsa olmazdır.

 

SEO Uyumlu İçerik için meta başlık ve meta açıklama kısımları içeriği özetleyici ve anahtar kelimelere sahip bir şekilde oluşturulmalıdır.

 

Yazınızın başlığında anahtar kelimenin geçmeniz, başlığın en fazla 60 karakter olması ve en az 3 kelimeden oluşması gerekmektedir.

 

URL kısmı anahtar kelime içermeli ve olabildiğince kısa tutulmalıdır.

 

Yazı içi başlıklar kullanılmalı bu başlıklar içeriği özetleyen ve anahtar kelimeleri kapsayan başlıklardan oluşmalıdır.

 

İçeriğinizin ilk paragrafında anahtar kelimenizin geçmesine önem vermeli, kullanılacak görsellerde “alt” etiketi kullanmalı, imla kurallarına uygun yazılmalı, içerik tekrarlarından kaçarak en az 300 kelimelik bir yazı oluşturulmalı, içerik anahtar kelime oranı %3 ile %5 arası olmalıdır.

 

İçerik seo uyumluluğu kadar anlamda ifade etmektedir. Oluşturulan içerikler arama motorlarını kandırmak için değil arama motorlarının hedefi doğrultusunda ziyaretçilere doğru bilgiyi detaylıca paylaşmak adına oluşturulmalıdır.

 

Stratejik SEO olarak onlarca sektörde seo çalışmasını gerçekleştirmiş olup bir çok sektöre hakimiyetimiz olmasıyla beraber farklı sektörlere hakimiyetin kavranmasında zorluk çekmeyecek seo uzmanlar ve metin yazarlarımız ile SEO Uyumlu İçerik Desteği sağlamaktayız.

 

SEO Uyumlu İçerik Desteği Ücretletleri

 

İçerik detaylarında belirtilen SEO Uyumlu İçerik kuralları temellerine uyarak ve kapsamlı bir şekilde hazırlanan SEO Uyumlu İçeriklerin Ücretlendirilmesi şu şekildedir: