Seo  Uzmanı

SEO Uzmanı, SEO çalışmalarının tüm aşamalarını yürüten, bu aşamalar doğrultusunda gerekli çalışmaları yapan ve SEO stratejisini oluşturan kişidir. Bir SEO uzmanı; firma ve sektör analizini çıkartabilmeli, doğru anahtar kelimeleri ölçümleyebilmeli, bu anahtar kelimeler doğrultusunda SEO uyumlu yazılar hazırlayabilmeli, sektörel değerlendirmeler doğrultusunda backlink çalışmalarını ve site tanıtımlarını yürütebilmeli, site içi SEO ve site dışı SEO çalışmaları için strateji oluşturabilmelidir.

seodanismanligi 300x300 - Seo Uzmanı  Nedir?

SEO Çalışması organize olmayı gerektirir. Sitenize ziyaretçi çekmek için reklam çalışmaları yürütüyorsanız gelen ziyaretçileri sitenizde durmasını sağlayacak faydalı bilgiler ve yönlendirmelerde bulunmalısınız. Sitenizde ki ziyaretçi sayısını reklam maliyetinizi azaltarak arttırmak istiyorsanız ziyaretçilerinizi yönlendirecek ve ziyaretçilerinizin tanıtımını yapacak kampanyalar, bilgiler ve yarışmalar düzenliyor olmalısınız. Reklam maliyetini doğru yönetmek için sektörel sitelerden tanıtım yazıları alıp ziyaretçi kaynağını doğru yönetebiliyor olmalısınız.

Bu doğrultuda bir SEO uzmanı strateji oluşturan, içerik yazarı, analist, backlink sağlayan, reklam dönüşümünü belirleyen, sosyal medya etkinliklerini düzenleyen ve yönlendiren bir uzman olmalıdır.

SEO Uzmanının bu kadar çok yetkinliğe sahip olması gerektiğinden dolayı SEO Danışmanlık hizmeti yaygınlaşmıştır. Bu yetkinlikte bir SEO uzmanının maaşı 3.000 TL ile 5.000 TL arasında değişecek ve zamana göre yayılacak yetkinliklerinden tam verim alınamayacaktır. Ancak Kurumsal SEO Danışmanlığı hizmeti veren SEO Ajansıyla çalıştığınızda ilgili her konuda yetkin çalışanlarıyla daha uygun maliyete daha kaliteli hizmet sağlamış olacaksınız.

Stratejik SEO olarak yazılım, tasarım çalışmalarından, Sosyal Medya ve Reklam Çalışmalarına bir çok konuda yetkin personellerle hizmet vermekteyiz. Stratejik SEO’yu diğer SEO Ajanslarından farklı kılan oluşturduğu stratejisi ve tespitleriyle beraber bu tespitler üzerine yapılması gereken çalışmaların tümüne yetkin personellere sahip oluşudur.

SEO Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak, için bizimle iletişime geçebilir, SEO Teklifi isteyebilir ayrıca SEO hakkında sorularınızı SEO Uzmanına Sorun kısmından bize iletebilirsiniz.

stratejik seo logo - Seo Uzmanı  Nedir?
Gelin, Dijital Pazarlama ile Markanız için Yeni bir Çağ Açalım !