SEO ve Mobil Uyumlu Web Sitesi

Web sitesi firmaların dijital dünyadaki temsilcileri niteliğindedir. Bu yüzden bir web sitesinin firma kurumsal yapısına uygun nitelikte olması gerekmektedir. Bununla beraber web sitesinin arama motorlarına ve mobil cihazlara uyumlu bir yapıda olması gerekmektedir. Çünkü SEO uyumlu web siteleri arama motorlarında daha kolay ulaşılabilir olmaktadır. Ayrıca kullanıcıların mobil cihazlar üzerinden giriş yaptıkları web sitelerden verimli bir şekilde faydalanabilmeleri için mevcut web sitenin mobil uyumlu olması gerekmektedir.

Bir web sitesinin iyi bir tasarıma sahip olması, firma vizyon ve misyonunu yansıtması, kurumsallık imajını güçlendirmesi, kullanıcı deneyimini arttırması, kolay kullanım sunması gibi belli başlı sahip olması gereken önemli özellikleri vardır. Bu özelliklere ek olarak bir web sitesinin SEO uyumlu olması da günümüzde çok önemli bir kriterdir. Bir web sitesinin SEO uyumlu bir yapıda olması hem kullanıcılar açısından hem de arama motorları açısından çok önemlidir.

Mobil cihaz kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte web sitelerinin mobil uyumlu olması büyük önem kazandı. Bununla birlikte mevcut web siteleri, kullanıcı odaklı olmayıp işlevselliği kısıtlaması sebebiyle web site sahiplerini mobil cihazlara uygun web sitesi yapmaya yönlendirmiştir. Çünkü kötü bir mobil deneyim yaşayan kullanıcının tekrar mobil siteyi ziyaret etme olasılığı çok azdır ve bu da potansiyel müşteri kaybına yol açacaktır.

Stratejik SEO bu alandaki eksikleri gidermek için mobil web sitesi tasarımı ve yazılımı hizmeti sunmaktadır. Web sitelerinin her tür telefon, e-kitap okuyucu, tablet bilgisayar ve daha birçok mobil cihazda en uygun şekilde görüntülenmesi amacıyla çalışmalar yürütmektedir. Kullanıcı dostu mobil web sitesiyle müşterilerinize, takipçilerinize sunduğunuz ürün ve hizmetten maksimum fayda sağlanmasını mümkün hale getirebilirsiniz. Mevcut web sitenizle aynı tasarıma sahip mobil web sitesi talep edebileceğiniz gibi farklı tasarıma sahip seo uyumlu mobil web sitesi hizmeti de satın alabilirsiniz.

Gelecekte dinamik ve portatif cihazların; masaüstü ve statik cihazların yerini alacağı düşünülmektedir. Bu durumun ciddiyetini, arama motorlarının mobil uyumlu web sitelere daha fazla önem vermesinden anlayabiliriz. Öyle ki günümüzün en önemli arama motoru olan Google, arama sonuçlarında mobil uyumlu olan web siteleri, olmayanlar karşısında daha üst sıralarda çıkartmaktadır. Sizde mobil uyumlu web sitesi hizmeti satın alarak çağın gerekliliklerine uyum sağlayabilirsiniz.

Stratejik SEO olarak bir web sitesinin SEO uyumlu hale getirilmesi konusunda gerekli tüm çalışmaların bilgisine ve tecrübesine sahibiz. Web sitelerini SEO uyumlu hale getirmek adına; sitenin kod yapısı, yazılımı, URL yapısı, kategori ve menü yapısı; sayfaların title, description, keyword alanları ve benzeri bir web sitesinin tüm alanlarında gerekli düzenleme çalışmalarını yapmaktayız. Böylelikle mevcuttaki bir web site arama motorlarının istediği şekilde düzenlenmiş olmaktadır.

SEO ve mobil uyumlu web site hizmeti konusunda Stratejik SEO’nun dilerseniz hazır site hizmetlerinden yararlanabilir, dilerseniz özel yazılım ve tasarım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Sizden gelecek olan taleplere yönelik gerçekleştirilecek olan çalışmaların ortak noktasında ise sizin memnuniyetiniz yer almaktadır.

SEO ve Mobil Uyumlu Web Sitesi Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak, için bizimle iletişime geçebilir, ayrıca SEO hakkında sorularınızı SEO Uzmanına Sorun kısmından bize iletebilirsiniz.