Hazır Sitelere Seo

√ SEO Hizmeti kapsamında hazır cms sistemleri kullanan firmaların web sitelerinin SEO uyumluluğu sağlanmaktadır.

√ Kullanılan içerik yönetim sistemlerinden WordPress, Joomla, Drupal gibi sistemlerin yanı sıra E-Ticaret alt yapılarından OpenCart, Magento, OsCommerce sitelerinde gerekli SEO modüllerinin kurulması ve genel Site içi SEO çalışmaları gerçekleştirilmektedir.

√ Hazır Sitelere SEO Çalışmaları kapsamında kurulan eklentiler ile otomatik seo modüllerinden faydalanabileceğiniz gibi, site hızlandırma çalışmaları, Google AMP entegrasyonu, Görsel Optimizasyon çalışmaları, Gzip kurulumu, sıkıştırma işlemleri vb. çalışmalar da yürütülebilmektedir.

OpenCart SEO

Opencart Sitelerine özel gerçekleştirilen SEO Çalışması tüm SEO aşamalarını kapsamasıyla beraber Temel SEO Ayarlarının yapılması ve Opencart SEO Modüllerinin kurulmasıyla ya da anahtar kelimenize özel olarak ürün bazlı da gerçekleştirilmektedir.

WORDPRESS SEO

WordPress Sitelerine özel gerçekleştirilen SEO Çalışması tüm SEO aşamalarını kapsamasıyla beraber Temel SEO Ayarlarının yapılması ve WordPress SEO Modüllerinin kurulmasıyla ya da anahtar kelimenize özel olarak ürün bazlı da gerçekleştirilmektedir. Stratejik SEO olarak E-Ticaret SEO çalışmalarında %100 başarı tecrübemizle hizmet vermekteyiz.

MAGENTO SEO

Magento Sitelerine özel gerçekleştirilen SEO Çalışması tüm SEO aşamalarını kapsamasıyla beraber Temel SEO Ayarlarının yapılması ve Magento SEO Modüllerinin kurulmasıyla ya da anahtar kelimenize özel olarak ürün bazlı da gerçekleştirilmektedir. Stratejik SEO olarak E-Ticaret SEO çalışmalarında %100 başarı tecrübemizle hizmet vermekteyiz. Magento E-Ticaret Sisteminde uzman ekibimizle Garantili SEO Danışmanlığı hizmeti vermekteyiz.

DRUPAL SEO

Drupal Sitelerine özel gerçekleştirilen SEO Çalışması tüm SEO aşamalarını kapsamasıyla beraber Temel SEO Ayarlarının yapılması ve WordPress SEO Modüllerinin kurulmasıyla ya da anahtar kelimenize özel olarak ürün bazlı da gerçekleştirilmektedir. Stratejik SEO olarak E-Ticaret SEO çalışmalarında %100 başarı tecrübemizle hizmet vermekteyiz. WordPress Sisteminde uzman ekibimizle Garantili SEO Danışmanlığı hizmeti vermekteyiz.

OSCOMMERCE SEO

OsCommerce Sitelerine özel gerçekleştirilen SEO Çalışması tüm SEO aşamalarını kapsamasıyla beraber Temel SEO Ayarlarının yapılması ve OsCommerce SEO Modüllerinin kurulmasıyla ya da anahtar kelimenize özel olarak ürün bazlı da gerçekleştirilmektedir. Stratejik SEO olarak E-Ticaret SEO çalışmalarında %100 başarı tecrübemizle hizmet vermekteyiz. OsCommerce E-Ticaret Sisteminde uzman ekibimizle Garantili SEO Danışmanlığı hizmeti vermekteyiz.

JOOMLA SEO

Joomla Sitelerine özel gerçekleştirilen SEO Çalışması tüm SEO aşamalarını kapsamasıyla beraber Temel SEO Ayarlarının yapılması ve Joomla SEO Modüllerinin kurulmasıyla ya da anahtar kelimenize özel olarak ürün bazlı da gerçekleştirilmektedir. Stratejik SEO olarak E-Ticaret SEO çalışmalarında %100 başarı tecrübemizle hizmet vermekteyiz. Joomla Sisteminde uzman ekibimizle Garantili SEO Danışmanlığı hizmeti vermekteyiz.

PRESTASHOP SEO

PrestaShop Sitelerine özel gerçekleştirilen SEO Çalışması tüm SEO aşamalarını kapsamasıyla beraber Temel SEO Ayarlarının yapılması ve PrestaShop SEO Modüllerinin kurulmasıyla ya da anahtar kelimenize özel olarak ürün bazlı da gerçekleştirilmektedir. Stratejik SEO olarak E-Ticaret SEO çalışmalarında %100 başarı tecrübemizle hizmet vermekteyiz. PrestaShop E-Ticaret Sisteminde uzman ekibimizle Garantili SEO Danışmanlığı hizmeti vermekteyiz.