OPENCART SEO

 
 
 

√Opencart Sitelerine özel gerçekleştirilen SEO Çalışması tüm SEO aşamalarını kapsamasıyla beraber Temel SEO Ayarlarının yapılması ve Opencart SEO Modüllerinin kurulmasıyla ya da anahtar kelimenize özel olarak ürün bazlı da gerçekleştirilmektedir.

√ Stratejik SEO olarak E-Ticaret SEO çalışmalarında %100 başarı tecrübemizle hizmet vermekteyiz. Opencart E-Ticaret Sisteminde uzman ekibimizle Garantili SEO Danışmanlığı hizmeti vermekteyiz.

E-Ticaret siteleri yüksek rekabet ortamlarında hizmet vermektedir. Bu rekabet ortamlarında ziyaretçi çekebilmek için yüksek bütçelerle reklam yatırımından ziyade E-Ticaret firmaları SEO Çalışmalarına yönelmiştir. SEO Çalışması, reklam çalışmalarına nazaran daha uzun vadede bir çalışma / yatırım olmasıyla beraber istenilen hedefe ulaşılması ardından daha uzun süre etkisi devam etmektedir.

Stratejik SEO, SEO Çalışmalarında kendini gösterdiği gibi Yazılım ve Tasarım konusunda da hizmet vermektedir. Opencart E-Ticaret siteleri üzerine yazılım ve tasarım desteğiyle beraber Opencart Sitelerine Özel SEO Çalışmalarını da gerçekleştirmektedir. Stratejik SEO olarak Opencart E-Ticaret Yazılımının çekirdek yapısına hakim olmamız sayesinde Opencart SEO Çalışmalarında en iyi verimi yakalamanızı sağlayacaktır.

Opencart E-Ticaret sistemlerinde gerçekleştirilecek olan SEO Çalışmasında Opencart Yönetim Paneli bazlı SEO Çalışması, Ürün ve Kategori bazlı SEO Çalışması, Link Yapısı ve Yazılımsal SEO Çalışması, Opencart E-Ticaret sitelerinin ihtiyaç duyacağı ve işinizi kolaylaştıracak tüm SEO Modülleri konusunda destek sağlamaktayız.

Stratejik SEO olarak Opencart siteniz için Temel SEO yapısının oluşturulması, Opencart SEO için gerekli ayarlarını yapılmasını sağlayabileceğimiz gibi, Opencart’a Özel SEO Çalışmasını da gerçekleştirebiliriz.

Gerçekleştirilecek Opencart Özel SEO Çalışmasında en doğru kitle analizini gerçekleştirip bu analizlerimiz ardından E-Ticaret SEO Çalışmalarını yürütmekteyiz. E-Ticaret SEO analizlerimizi kullanıcı açısından, yazılım ve tasarım açısından, SEO uyumluluğu açısından, Sosyal Medya Verimliliği Açısından, Rakip ve Sektör açısından geniş bir yelpazede değerlendirip sizlere sunmaktayız. Bu kapsamlı E-Ticaret SEO Analizleri doğrultusunda oluşturulan E-Ticaret SEO Stratejisi ile tüm SEO aşamalarını Sektörünüze uygun bir şekilde yürütmekteyiz.

Stratejik SEO tarafından hazırlanan Rakiplerimiz arasında bulunan EN KAPSAMLI SEO ANALİZİ Aracımızla E-Ticaret SEO Analizini gerçekleştirebilirsiniz. SEO Analiz sonrasında aracımızla beraber sitenize ait değerleri de ölçebilirsiniz.

E-Ticaret Siteniz üzerinden gerçekleştireceğiniz analizler sonrasında web sitenize ait eksiklikleri görebileceğiniz gibi E-Ticaret Sitenizin anahtar kelimeleri ile Google’da kaçıncı sırada olduğunuza bakmak için aracımızı kullanabilirsiniz.

Opencart SEO hizmetimizden faydalanacağınız gibi dilerseniz Kurumsal SEO Analizi, Kelime Bazlı SEO, SEO Danışmanlığı,  Stratejik SEO, Site içi SEO, Site Dışı SEO,  Hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

SEO Hizmetlerimiz hakkında Bilgi almak,  SEO Hakkında Sorularınızı iletmek için ya da SEO Teklifi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

stratejik seo logo - Opencart SEO
Gelin, Dijital Pazarlama ile Markanız için Yeni bir Çağ Açalım !

Gülbahar Mah. Salih Tozan Cad. No:23 Kat:3
Şişli, İstanbul

info@stratejikseo.com

Pazartesi-Cuma: 09:30 – 18:30
Cumartesi: 09:30 – 14:00