Kelime Bazlı SEO

Hakkımızda

Performans Odaklı Çözümler ile Markanıza Değer Katıyoruz

Kelime Bazlı SEO çalışmamız firmaların bulundukları sektöre ve vermiş oldukları hizmete uygun olarak kelime analizlerinin yapılması ve doğru anahtar kelimelerin belirlenmesini kapsamaktadır. Kelime Bazlı SEO çalışmalarında, belirlenen anahtar kelimeler doğrultusunda Site İçi ve Site Dışı SEO çalışmaları yürütülmektedir.

Neden Stratejik Seo

Every business and industry requires an approach.

Referanslarımız

To generate highly focused leads ready to purchases.

Başarı Hikayelerimiz

You make sure you know how campaign is performing.

Bizim İçin Ne Dediler

We have seen great successes with everyone companies.

SEO Danışmanlığı hizmetimiz kapsamında, SEO Uzmanlarımız tarafından sitenizin, rakip sitelerin ve sektörünüzün SEO analizinin yapılmasıyla SEO Çalışmalarına başlanmaktadır. Sektörünüzün genel incelemesi ve site analizlerinin yapılması ardından, doğru anahtar kelime hedeflemesi için kelime analizleri yapılmaktadır. SEO Analizi; site içi SEO, site dışı SEO, marka imajı ve bilinirliği ile birlikte sosyal medya analizlerini de içeren kapsamlı bir analizdir.

Yapılan analizler sonucunda belirlenen anahtarlar kelimeler ile site içinde; kurumsal hizmet ya da ürünlerinize ait sayfaların meta alanlarında, link yapısında, ürün /sayfa ismi ve açıklamalarında SEO uyumlu düzenlemeler, eklemeler yapılmaktadır. Bunlarla beraber sitenize ait anahtar kelimelerinize göre verimliliği en yüksek sayfaların analizi ve bu sayfalara göre link ağı stratejisi de oluşturulmaktadır.

Sitenize ve sektörünüze göre yapılan analizlerle belirlenen anahtar kelimeler sayesinde web siteniz SEO uyumlu hale getirilirken, site dışı SEO çalışmaları ve sosyal medya çalışmaları ile tüm SEO çalışmaları komplike bir şekilde ilerletilmektedir. Site içinde yapılacak kelime bazlı SEO çalışmaları kapsamında ürün ve kategori isimleri, sayfa başlıkları, sayfa açıklamaları, URL yapıları ve benzeri tüm alanlar mevcut anahtar kelimeler çerçevesinde düzenlenerek SEO uyumlu hale getirilmektedir. Site dışı SEO çalışmaları kapsamında backlink ve site tanıtım çalışmaları yürütülmektedir. Onlarca platformda günlük yapılan çalışmalarla sitenizin tanıtımı, anahtar kelimelerinize özgü link ağlarının güçlendirilmesi sağlanır.

Site içi SEO ve Site Dışı SEO Çalışmalarının sürekliliği devam ederken, site değerlerini güçlendirme, ziyaretçi sayısını ve marka bilinirliğini arttırmak için Sosyal Medya üzerinden çalışmalar yapılmaktadır. Sosyal Medya üzerinde öncelikle yapılacak metrik analizler ile belirli bir sosyal medya stratejisi oluşturulur ve ardından SEO Çalışmalarına bu strateji dahilinde devam edilir.

SEO Çalışmalarının tüm aşamalarında rakip sitelerin ve anahtar kelimelerin trend durumları, sitenizde ki gelişmeler takip edilir ve sizlere sitenize ait değerler raporlanır.

SEO Danışmanlığı hizmetimiz sözleşmeyle sabitlenip, her ay bir önce ki aya göre site değerlerinde ve anahtar kelime sıralamalarında yükselme garanti edilmektedir.

SEO Hizmetlerimiz hakkında Bilgi almak, SEO Hakkındaki Sorularınızı iletmek ya da SEO Teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.