Site içi SEO Hizmeti

Site İçi SEO çalışması ne kadar doğru gerçekleştirilirse yapılacak diğer SEO çalışmalarının verimliliği de o düzeyde artacaktır. Site İçi SEO, web sitesinde yazılım ve tasarıma ait tüm alanları içermekle beraber, en önemli kısmı SEO uyumlu özgün içeriklerdir. Site İçi SEO çalışması; sektörünüzün, hedef kitlenizin, anahtar kelimelerinizin, web sitenizin doğru analizi sonrasında gerçekleştirilmelidir.

 

Site İçi SEO; arama motorlarının her yeni algoritma güncellemesiyle daha da önemi artan bir SEO aşamasıdır. Doğru bir SEO analizi sonrasında, site içi tüm alanlara etki edecek çalışma aşaması olan Site İçi SEO bu bakımdan çok önemlidir. Buradan da anlaşılacağı üzere, web sitenize ait bir SEO çalışması gerçekleştirmek için SEO analizi sonrasında, Site İçi SEO çalışmalarının gerçekleştirilmesi gerekmektedir.


Site İçi SEO Çalışmalarının Kapsamı

 

Site içi SEO çalışması web sitenizin yazılım, tasarım, içerik, meta ve tüm link yapısını kapsamaktadır.


Site İçi SEO çalışmasının kapsamında; sayfa başlıkları, meta alanları, görseller, site içi linkler, URL yapısı, site içi kodlama, metin oranı, tasarımın ve yazılımın SEO açısından uyumluluğu ve benzeri onlarca SEO’ya etki eden, site içi faktör yer almaktadır. Bunlarla beraber Site İçi SEO’nun en önemli çalışma kapsamı ise SEO uyumlu özgün içeriklerdir.


Site İçi SEO çalışmalarımızda, sitenizdeki hizmetlere ait tanıtım yazıları, SEO uyumlu olarak tekrar yazılmaktadır. Ayrıca düzenli olarak, anahtar kelimeler çerçevesinde bloglar da yazılmaktadır. Bununla beraber, sitenizin yazılım ve tasarım anlamında Teknik SEO adına eksiklikleri de tarafımızdan tamamlanmaktadır.


Google başta olmak üzere arama motorlarının yaptığı son güncellemeler içeriklerin özgün ve SEO uyumlu olmasını ön plana çıkarmıştır. Bununla beraber Google arama motorunun son algoritma değişikliği ile web sitelerinde mobil uyumluluk ön plana çıkmıştır. Rekabet oranı yüksek sektörlerde sitenizin mobil uyumluluğunun olmaması, tasarım açısından SEO’ya dair aksaklıkların olması sitenizi rakip sitelere nazaran geri plana düşürecektir.


Site İçi SEO Çalışmaları SEO Uzmanları Tarafından Analizler Doğrultusunda Planlanmalıdır


Site İçi SEO çalışması çok önemli bir aşama olduğundan, bu çalışmanın sektöre ve müşteri kitlesine hakim, siteyi doğru analiz edilebilen uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Site İçi SEO çalışması gerçekleştirmeden önce sitenizin mevcut durumu ise doğru analiz edilebilmelidir.


Stratejik SEO olarak, Site İçi SEO çalışması öncesinde; sitenize, sektörünüze, anahtar kelimelerinize ait detaylı bir SEO analiz raporu çıkartılmaktadır. Bu rapor sonuçları rakiplerinizle kıyaslanır ve Site İçi SEO planı hazırlanır ve çalışmalar gerçekleştirilir.


Stratejik SEO ekibi tarafından hazırlanan SEO Araçları arasında yer alan SEO Analiz Aracını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.


Stratejik SEO olarak yazılım, tasarım çalışmalarından, Sosyal Medya ve Reklam Çalışmalarına bir çok konuda yetkin personellerle hizmet vermekteyiz. Stratejik SEO’yu diğer SEO Ajanslarından farklı kılan oluşturduğu stratejisi ve tespitleriyle beraber bu tespitler üzerine yapılması gereken çalışmaların tümüne yetkin personellere sahip oluşudur.


SEO Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak, için bizimle iletişime geçebilir, SEO Teklifi isteyebilir ayrıca SEO hakkında sorularınızı SEO Uzmanına Sorun kısmından bize iletebilirsiniz.