Sosyal Medya Yönetim Paketleri

Sosyal Medya Yönetimi ile Sosyal Medyanın Gücünü Markanız için Şekillendiriyoruz!

** Reklam Yönetimi: Reklam yönetimi için hizmet bedeli reklam bütçesi üzerinden yüzdelik oranla belirlenmekte olup, yönetilecek bütçe ve yönetilecek kampanya adedine göre %10, %15 arasında değişkenlik göstermektedir.

Sosyal Medya Danışmanlık Paketlerinde Neler Yapıyoruz?

Markanızın sosyal medya hesaplarının yönetimini gerçekleştirirken öncelikle hedef kitlenizi tanıyoruz. Potansiyel müşterilerinizi harekete geçirecek ve performansı arttıracak görsel ve içerik planlamasını sağlıyoruz. Sosyal medyanın gücünü kullanmak ve hedef kitlesine ulaşmak, hizmet ve ürün tanıtımlarını yapmak isteyen markalar sosyal medya yönetimi ile kurumsal kimliğini yansıtmaktadır.
Sosyal medya yönetimini gerçekleştirdiğimiz markaların almış oldukları sosyal medya yönetim paketinin içeriğinde belirlenen bir paylaşım takvimi bulunmaktadır. Görsel ve stories (hikaye) sayısı haftalık olarak belirlenmektedir. Facebook, Twitter, Instagram ve Linkedin gibi sosyal ağlarda yapılacak paylaşımlar için görsel ve metin tarafımızca oluşturulur. Hedef kitleye uygun olarak hazırlanan içerikler yine hedef kitlenin etkileşiminin yüksek olduğu saat diliminde paylaşımı yapılmaktadır.

Sosyal Medya Danışmanlığı Fiyatları

Sosyal medya danışmanlık fiyatlarımız seçmiş olduğunuz paketin kapsamına göre değişiklik gösterir. Seçilen sosyal medya paylaşım paketinden ek olarak görsel hazırlanmasını ve paylaşılması istenildiğinde değişkenlik göstermektedir. Tüm sosyal medya paketlerimizde ortak olarak sektör analizi, rakip analizi, marka yönetimi ve kurumsal kimlik oluşturma gibi temel çalışmalar yapılır. Sosyal medya paylaşım ücretleri hakkında detaylı bilgi almak ve referanslarımızı incelemek isterseniz sosyal medya uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz