Web Tasarım

Hakkımızda

Performans Odaklı Çözümler ile Markanıza Değer Katıyoruz

Web sitesi firmaların dijital dünyadaki temsilcileri niteliğindedir. Bu yüzden bir web sitesinin firma kurumsal yapısına uygun nitelikte olması gerekmektedir. Bununla beraber web sitesinin arama motorlarına ve mobil cihazlara uyumlu bir yapıda olması gerekmektedir. Çünkü SEO uyumlu web sitesi arama motorlarında daha kolay ulaşılabilir olmaktadır. Ayrıca kullanıcıların mobil cihazlar üzerinden giriş yaptıkları web sitelerden verimli bir şekilde faydalanabilmeleri için mevcut web sitenin mobil uyumlu olması gerekmektedir.

Neden Stratejik Seo

Every business and industry requires an approach.

Referanslarımız

To generate highly focused leads ready to purchases.

Başarı Hikayelerimiz

You make sure you know how campaign is performing.

Bizim İçin Ne Dediler

We have seen great successes with everyone companies.

Web sitesi firmaların dijital dünyadaki temsilcileri niteliğindedir. Bu yüzden bir web sitesinin firma kurumsal yapısına uygun nitelikte olması gerekmektedir. Bununla beraber web sitesinin arama motorlarına ve mobil cihazlara uyumlu bir yapıda olması gerekmektedir. Çünkü SEO uyumlu web sitesi arama motorlarında daha kolay ulaşılabilir olmaktadır. Ayrıca kullanıcıların mobil cihazlar üzerinden giriş yaptıkları web sitelerden verimli bir şekilde faydalanabilmeleri için mevcut web sitenin mobil uyumlu olması gerekmektedir.Web sitesinin tasarımı da oldukça önemlidir. Dijital dünyada web sitenizi bir zırh gibi kullanmalısınız. Hem görüntü açısından sizi yansıtmalı hem de rakiplerinize karşı sizi koruyacak kadar ergonomik olmalı. Zırhınızı kuşandıktan sonra oyuna başlayabilir ve sizin için hazırladığım stratejilerle hamlelerinizi yapabilirsiniz. 

 

E-ticaret tasarımı:

E-ticaret yazılımı ve tasarımı firmanızın kalitesini yansıtır. Sanal dünyada sektördeki duruşunuzu ispatlamak ve mağazanızın kalitesinin altını çizmek için e-ticaret sitenizin geliştirilmesi alanında profesyonel olanlar tarafından yapılmalıdır. E-ticaret sitenizin yazılım altyapısı güvenlik açısından sağlam, tasarım açısından ise cezbedici olmalıdır. 

 

Güncel gelişmelerin takip edilmesi, e-ticaret sitenizin mobil uyumluluğu kullanıcı deneyimini arttırır ve potansiyel müşterilerinize en iyi şekilde online hizmet sunabilirsiniz. 

 

Kurumsal web sitesi:

Kurumsal web sitesi çalışmaları yürütülürken ziyaretçilerin görmediği fakat onların memnuniyeti arttıracak yazılım altyapısı oluşturulmasına özen gösterilir. Kurumsal web sitesi yazılımı yapılırken özel kodlama dili ile çalışmalar geliştirilir ve bütçenizle dost uygun çözümler üretilir. WordPress sistemlerini de kullanarak web sitesi geliştirmeleri gerçekleştirmekteyiz. 

 

Kurumsal web sitesi yazılımında sitenizin güvenliği ve açılış hızı önemlidir. Bu yüzden bu detayları gözden kaçırmadan çözümler üretmekteyiz. Ziyaretçilerin beğenisini kazanacağımız kurumsal web tasarımı aşamasında UI ve UX kurallarını es geçmeden sayfada kalma süresini uzatacak tasarım kurguları ile kurumsal kimliğinizle uyumlu ve modern tasarımlar ortaya çıkartmaktayız. 

 

 

Kişisel web sitesi:

Kişisel web sitesi için de tasarım ve yazılım dünyasının büyülü kapılarını aralıyoruz. Kurumsal web sitesine göre daha az içerikle hazırladığımız web sitesi tasarımlarında sizin kendinizi yansıtmanızı sağlayan bir ayna inşa ediyoruz. Web siteniz dinamik alt yapıda tasarlanıp sizin kolay yönetebileceğiniz hale getirilmektedir. 

 

Kişisel web sitenizi portfolyonuzu oluşturabilecek bir fotoğrafçı, referanslarınızı sergileyebileceğiniz bir tasarımcı, dekorasyonlarınızı sunabileceğiniz bir iç mimar ya da hastalarınızın öncesi ve sonrası fotoğraflarını sergileyebileceğiniz bir estetik cerrah olarak istekleriniz doğrultusunda tasarlatma imkanına sahipsiniz. 

 

Mobil web sitesi:

Stratejik SEO olarak hazırladığımız web sitesi tasarımlarında mobil uyumluluğa çok fazla önem vermekteyiz. Web sitesi tasarım çalışmalarımızda web sitesinin tüm cihazlar ile uyumluluğunu sağlamayı hedefliyoruz ve cross-bowser özelliklerine dikkat ediyor ve kurumsal web sitesi yazılım ve tasarım çalışmalarımızı buna göre yürütmekteyiz. Mobil web sitesi tasarımları hem ziyaretçi için hem de dijital pazarlama için önemlidir. Çünkü satış dönüşüm oranına doğrudan etki etmektedir. Özel yazılım ve tasarım geliştirme:

Ailemizde yer alan sanat yönetmenleri, proje geliştirme, grafik tasarım ve yazılım geliştirme departmanları ile sizin dileklerinizi ve isteklerinizi dijital dünyada hayata geçirmek için çalışıyoruz. Özel projelerinizde özel kodlamalar ile web sitenizi dilediğinizce oluşturabiliriz. UI ve UX deneyimi ile web sitesi tasarımınızı beklentinize göre inşa ediyoruz. Projenizi hayata geçirmek için hazırız.