FERMUAR.COM

Bahri YEŞİLYURT | DIRECTOR

Danışan Yorumları
Sitemizin tasarımından, yazılım ve reklam çalışmalarına kadar tüm çalışmaların sorumluluğunu üstlenen Sanal Yönetmen ekibiyle yıllardır iş birliğimizi devam ettirmekte ve her yıl daha iyi bir ivme yakalamaktayız.

VİEM SANAYİ YATIRIM

Başar GÖKŞEN | DIRECTOR

Danışan Yorumları
Uzun süredir iş birliği içinde olduğumuz Stratejik SEO ekibiyle, farklı mecralarda yürüttüğümüz çalışmalarda başarılı işler çıkartmaktayız. Kurduğumuz sağlıklı iletişim ile gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda tecrübeleriyle de işimizi kolaylaştırmaktalar.

GRİFFİN

Anıl AKİŞ | FOUNDER

Danışan Yorumları

SEO hizmeti için anlaştığımız Stratejik SEO firmasıyla çok kısa sürede çok büyük başarılar elde ettik. 4 ay gibi kısa bir sürede organik ziyaretçi sayımızda 20 kat artış yaşandı. Enver Bey ve ekibinin gerçekleştirdiği bu başarı gerçekten takdire şayan.

BACOVER

Ali İHSANOĞLU | FOUNDER

Danışan Yorumları

Sanal Yönetmen ekibiyle önce e-ticaret sitemizi oluşturduk. Sonra SEO çalışmalarıyla büyük başarılara ulaştık. Şimdi ise çalışmalarımıza Google reklamları ve sosyal medya yönetimi ile devam etmekteyiz.

E-ÜNİVERSİTE

Emre DUYAN | DIRECTOR

Danışan Yorumları

Sanal Yönetmen, gerçekten tam (bir) hizmet ajansı. Daha önce çalıştığımız kurumlarda yaşadığımız en büyük sorun bizim onları yönlendirmeye çalışmamızdı ve tabi ki eksik kalıyorduk. Enver Bey ve Sanal Yönetmen ekibi ise bizim ihtiyacımız olan çalışmaları belirleyip, planlayıp, stratejileriyle projemize yön vermektedir.

EVYAP OKULLARI

Gülin TULGAR | Account Director

Danışan Yorumları

“Sanal Yönetmen = Doğru İletişim + Doğru Strateji + Üstün Performans” diyebiliriz. Enver Bey’in projemizde ki hassasiyetine ve ekibinin çıkardığı başarılı çalışmalar için teşekkür ediyoruz.

BUZLU SPOR

Necati DEMİRAL | FOUNDER

Danışan Yorumları

2014 yılından beri devam eden iş birliğimiz ile Stratejik SEO ekibinden, birçok web sitemiz için SEO hizmeti başta olmak üzere, dijital pazarlama çalışmaları için destek almaktayız. İş birliğimizin ilk yılı itibariyle yakaladığımız büyük ivme ile marka bilinirliğimiz artmakla beraber şu anda sektörümüzün en iyi siteleri arasında birden fazla markamız bulunmaktadır.

RENAS MAKİNA

Bilal SAKİN | FOUNDER

Danışan Yorumları

Enver Bey’le tanıştığımız 2016 yılından beri Sanal Yönetmen markasından dijitalde ihtiyacımız olan tüm alanlarda destek almaktayız. Sanal Yönetmen ile çalışmaları devam ettirmemizin en önemli sebebi, onlar bizim için planlamakta ve hem bütçemizi hem de markamızın büyümesini düşünerek hareket etmekteler.

ŞAHİN RULMAN

İlker ŞAHİN | FOUNDER

Danışan Yorumları

Stratejik SEO ajansıyla 2017 yılında tanıştık. SEO çalışmaları için aldığımız hizmeti devam ettirmekteyiz. SEO alanında bu zamana kadar çalıştığımız en başarılı firma diyebilirim. Google reklam bütçesi ve rekabet hacmi çok yüksek olan anahtar kelimeler için yakaladıkları başarılar ile reklam bütçemizde ve ziyaretçi sayımızda büyük bir iyileşme sağladılar.

KAMACI BUTİK

Özcan KAMACI | FOUNDER

Danışan Yorumları

Sanal Yönetmen ekibiyle çalışmaya başlayana kadar dijital reklam çalışmalarını kendimiz yönetiyorduk. Enver Bey’in verdiği güven ve stratejileriyle çalışmaya başladık. Bizim için en büyük soru işareti herhangi bir ajansın işimizi bizim kadar sahiplenemeyeceğiydi. Ancak Enver Bey’in hassasiyeti ve ekibinin performansıyla gerçekten kendi markaları gibi sahiplendiklerini görüyoruz.

HFD TURİZM

Gökhan ERKMEN | FOUNDER

Danışan Yorumları

2016 yılından beri Sanal Yönetmen ile iş birliğimizi devam ettirmekteyiz. SEO çalışmalarıyla başlayan anlaşmamızı, Google reklamları, web sitesi yazılımı, tasarımı, sosyal medya çalışmalarıyla devam ettirmekteyiz. Tüm projelerimizde Enver Bey’in bize gerçek bir çözüm ortaklığı sağlaması, ekibinin her yeni çalışmada başarısını göstermesi, uzun süreli iş birliğimizin temellerini oluşturmuştur.

MOTOPLUS

Emre PALDUN | FOUNDER

Danışan Yorumları

Stratejik SEO ekibiyle, 2015 yılından beri SEO başta, olmak üzere birçok dijital pazarlama alanında çalışmalar yürütmekteyiz. İş birliğimiz, performans odaklı ve düzenli artışa sahip geri dönüşler ile devam etmektedir.