Performans Odaklı Çözümler ile Markanıza Değer Katıyoruz

Stratejik SEO; Dijital Pazarlamanın her alanında stratejileriyle çözüm üretmekte ve sürekli kendini geliştirmeye çalışan bir ekip ile beraber hizmet vermektedir.

Stratejik SEO olarak referanslarımız arasına kattığımız büyük markalarla yaptığımız çok kanallı Dijital Pazarlama çalışmalarında yakaladığımız başarının temelinde ziyaretçi odaklı geliştirdiğimiz stratejilerimiz mevcuttur.

Küçük işletmeler ile yürüttüğümüz iş birliği sonrasında hizmet verdiğimiz firmaların sektörün öncüsü haline gelmesi ise SEO ve Dijital Pazarlama alanındaki başarımızın en büyük göstergesidir.

  • Kurucumuz: Enver Çakır
+
Dijital Pazarlama Projesi
+
Web Sitesi Tasarımı
+
Sektör Tecrübesi
Neden Stratejik SEO
Neden Stratejik SEO

Herkes "En İyi Dijital Pazarlama ve SEO Ajansı" Olduğunu Belirtirken Neden Stratejik SEO?

Referanslarımız
Referanslarımız

Dijital Pazarlama Odaklı Sunduğumuz Hizmetlerle, Sosyalleşmesine, Bulunabilir Olmasına Katkı Sağladığımız Markalar

Başarı Hikayelerimiz
Başarı Hikayelerimiz

SEO'nun Kitabını Yazmakla Kalmadık! Dijital Pazarlamada da Başarının Hikayelerini Oluşturmaya Devam Ediyoruz.

Bizim İçin Ne Dediler
Bizim İçin Ne Dediler

Birlikte Başardığımız, Birlikte Büyüdüğümüz, Markalarına Değer Katma Fırsatı Yakaladığımız Kurumların Bizi Mutlu Eden Yorumları

Biz, Beklenini Yaptığı Zaman Kendini Başarılı Sanan Bir Ekip Değil; Beklenenin Üzerinde Etki Oluşturduğumuzda Mutlu Olan Bir Ekibiz….

ve Mutlu Olarak Çalışmak En Önemli Kuralımız

Nasıl Yapıyoruz?

arrow
01
Dinliyoruz
Dinliyoruz

Çalışmalara, markanıza ait amaçlarınızı ve hedeflerinizi dinlemekle başlıyoruz. Ardından markanızın dijital izlerini takip ederek, markanız hakkında söylenenleri, rakiplerinizi, hedef kitlenizi takip ediyor, şikayet ve övgüleri analiz ederek stratejilerimizi belirliyoruz.

arrow
02
Odaklanıyoruz
Odaklanıyoruz

Çalışmalarımızı basit verilere dayandırmaya çalışmıyoruz ! Amacımız x ücret karşılığı, y adet ziyaretçi getirmek değil. Bunun kısa vade de işe yarayacağını bilsek de, uzun vade de iş birliğini devam ettirmek için markanızı, kaliteli hedef kitleyle buluşturmak için çalışmalarımıza odaklanıyoruz.

03
Şeffaflığımızı Koruyoruz
Şeffaflığımızı Koruyoruz

Dijital pazarlama çalışmalarında, anlaması zor teknik terimlerden uzak, şeffaf raporlarla başarı ya da başarısızlıklarımızı sunmaktayız. Başarımızdaki olası düşüşleri periyodik olarak takip etmekte ve sürekli yenilik ve geliştirmelerle çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

Ekibimiz

Enver ÇAKIR

Enver ÇAKIR

Founder & Manager
Taha BÜYÜKTAŞ

Taha BÜYÜKTAŞ

SEO Team Lead
Büşra VARLIK

Büşra VARLIK

Performance Marketing
Burak CİVLEZ

Burak CİVLEZ

SEO Executive
Yunus MADEN

Yunus MADEN

Front-End Developer
Tayfun KAYMA

Tayfun KAYMA

SEO Executive
Gizem ÇETİNKAYA

Gizem ÇETİNKAYA

SEO Executive
Evren DURNA

Evren DURNA

Videographer
Esra CANBOLAT

Esra CANBOLAT

Graphic Designer
Tuğba KARAMAN

Tuğba KARAMAN

Copywriter
Gül EKELİK

Gül EKELİK

Account Manager
Şule EKMEKCİ

Şule EKMEKCİ

Copywriter
İrem KOÇ

İrem KOÇ

Graphic Designer
Mücahit ÇAKIR

Mücahit ÇAKIR

Jr. Front-End Dev.
Yusuf Ö.

Yusuf Ö.

Back-End Developer
Hüseyin U.

Hüseyin U.

Account Manager
İbrahim HAN

İbrahim HAN

SEO Intern
Yalçın ÇAKIR

Yalçın ÇAKIR

Front-End Dev. Intern

Markalarımız

Sanal Yönetmen

Web tasarım ve yazılım yoğunluğunda çalışmaları gerçekleştirdiğimiz süreçte kurulan Sanal Yönetmen markası, sanal dünyada ihtiyaç duyulan birçok alanda hizmet vermektedir. Günümüzde dijital reklam ajansı olarak çalışmalarını devam ettirmektedir.

Stratejik SEO

2013 yılı sonrasında yoğun olarak dijital pazarlama alanında hizmet vermeye başlamamız ardından, SEO başta olmak üzere dijital pazarlamanın birçok alanında verdiğimiz hizmetleri Stratejik SEO markasında toplayıp, dijital pazarlama dikeyinde hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Kitaplar.in

Sosyal sorumluluk projesi olarak oluşturduğumuz kitaplar.in sitesi ile kitapseverleri bir çatı altında toplamayı hedeflemekteyiz. Bu projemiz üzerinden kullanıcılar siteye üye olup, okuduğu kitapları oylayıp, favori listelerine ekleyebilmekte, diğer üyeler ile arkadaşlık isteği gönderip mesajlaşabilmektedir. Projenin asıl amacı ise üyelerin siteye kitap eklemesi karşılığında kazandığı krediler ile ücretsiz kitap takası yapabilmeleridir.

OpencartModul.net

2012 yılından itibaren hazır ve özel yazılımlar ile geliştirdiğimiz e-ticaret projeleri ardından firma odaklı çözümler üretebilmek için 2015 yılında Opencart dikeyinde E-Ticaret siteleri geliştirmek, Opencart e-ticaret sitesi sahiplerine istedikleri modüllerin yazılımını gerçekleştirmek için oluşturduğumuz proje sitemizdir. Şu anda Türkiye'nin en büyük Opencart modül ve tema içeriğine sahip, en geniş personel desteğiyle hizmet veren markadır

Dijital CheckUP

2018 yılında projelendirdiğimiz Dijital CheckUP, beta sürecini devam ettirmekte olup, SEO projeleri başta olmak üzere, dijital pazarlama alanında danışmanlık ve uzman analizleriyle, yol haritalarının oluşturulmasını hedeflemektedir.

Stratejik SEO Kitabı

Ücretli birçok SEO eğitiminden daha çok bilgiyi ve faydayı sunan bu kitap, 400 sayfalık içeriği, 20 ayrı başlıkta detaylıca incelenmiş konularıyla, yeni başlayanların SEO rehberi olacak. Temel bilgi seviyesinin üzerindeki asıl hedef kitle için ise yeni bilgiler ve yeni bakış açılarıyla başarısını arttırıp, farklı stratejiler üretmesini sağlayacaktır