Dijital Pazarlama ve Seo Ajansı
Stratejik SEO

PERFORMANS
ODAKLI
DİJİTAL
ÇÖZÜMLER
Stratejik SEO; Dijital Pazarlamanın her alanında stratejileriyle çözüm üretmekte ve sürekli kendini geliştirmeye çalışan bir ekip ile beraber hizmet vermektedir.

Stratejik SEO olarak referanslarımız arasına kattığımız büyük markalarla yaptığımız çok kanallı Dijital Pazarlama çalışmalarında yakaladığımız başarının temelinde ziyaretçi odaklı geliştirdiğimiz stratejilerimiz mevcuttur.

Küçük işletmeler ile yürüttüğümüz iş birliği sonrasında hizmet verdiğimiz firmaların sektörün öncüsü haline gelmesi ise SEO ve Dijital Pazarlama alanındaki başarımızın en büyük göstergesidir.

  stratejik seo hakkimizda  - Hakkımızda

Markalarımız,
Geliştirdiklerimiz
Gelişmelerimiz
2012 : Sanal Yönetmen
Tasarım ve yazılım odaklı kurulan markamız sanal dünyanın gelişmelerini takip ederek dijital reklam çalışmaları ile hizmetlerini arttırıp şu anda dijital reklam ajansı olarak hizmet vermektedir.
2014 : Kitaplar.in
Sosyal sorumluluk projesi olarak oluşturduğumuz kitaplar.in sitesi ile kitapseverleri bir çatı altında toplamayı hedeflemekteyiz. Bu projemiz üzerinden kullanıcılar siteye üye olup, okuduğu kitapları oylayıp, favori listelerine ekleyebilmekte, diğer üyeler ile arkadaşlık isteği gönderip mesajlaşabilmektedir. Projenin asıl amacı ise üyelerin siteye kitap eklemesi karşılığında kazandığı krediler ile ücretsiz kitap takası yapabilmeleridir
2014 : Stratejik SEO
2013 yılı sonrasında yoğun olarak dijital pazarlama alanında hizmet vermeye başlamamız ardından SEO başta olmak üzere dijital pazarlamanın bir çok alanında verdiğimiz hizmetleri Stratejik SEO markamız çatısında toplayıp, dijital pazarlama dikeyinde hizmet vermeye devam etmekteyiz.
Yakında
Çalışmalarını devam ettirdiğiniz 3 yeni projemiz ile de yakında karşınızda olacağız.
2016 : Stratejik Forum
SEO başta olmak üzere Google Adwords, Sosyal Medya vb. dijital pazarlama kanallarıyla ilgilenen kişilerin birbirleriyle yardımlaşma ve soru-cevap üzerine dayalı olduğu bir forum sitesidir. Sizlerinde desteğiyle ilgili alanlarda ki en büyük destek platformu olması beklenmektedir.
2015 : OpencartModul.net
2012 yılından itibaren hazır ve özel yazılımlar ile geliştirdiğimiz e-ticaret projeleri ardından firma odaklı çözümler üretebilmek için 2015 yılında Opencart dikeyinde E-Ticaret siteleri geliştirmek, Opencart e-ticaret sitesi sahiplerine istedikleri modüllerin yazılımını gerçekleştirmek için oluşturduğumuz proje sitemizdir. Şu anda Türkiye'nin en büyük Opencart modül ve tema içeriğine sahip, en geniş personel desteğiyle hizmet veren markadır.
Fark
Yaratan
İstatistikler
2014 yılından beri hizmet verdiğimiz Stratejik SEO markamız ile dijital pazarlama alanında yürüttüğümüz çalışmalarda çözüm ortağı olduğumuz firmalara, beklentisinin üzerinde hizmet kalitesini sunmak için çalıştık. Çalışmalarını yürüttüğümüz tüm markaları büyük, küçük ayırt etmeksizin kendi firmamızmış gibi sahiplenerek firma odaklı oluşturduğumuz stratejiler, müşteri odaklı ürettiğimiz çözümler ile başarıya ulaşmaktayız.
1
+
SEO Projesi
1
Sözleşme Feshi
1
+
Adwords Yönetimi
1
+
Dostluk
Başarı Hikayelerimiz
Birlikte Başarabiliriz !
Performans Odaklı Dijital Pazarlama Ajansınız…
Müşteri Yorumları
Bizim Hakkımızda
Ne Dediler
viem ref thegem testimonial - Hakkımızda
Viem Sanayi Yatırım
Başar Gökşen
Account Director

Uzun süredir iş birliği içinde olduğumuz Stratejik SEO ekibiyle, farklı mecralarda yürüttüğümüz çalışmalarda başarılı işler çıkartmaktayız. Kurduğumuz sağlıklı iletişim ile gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda tecrübeleriyle de işimizi kolaylaştırmaktalar.

motoplus izmir referans 14 thegem testimonial - Hakkımızda
MotoPlus | Motosiklet Aksesuarları
Emre Paldun
DIRECTOR

Stratejik SEO ekibiyle, yaklaşık 3 yıldır SEO başta olmak üzere birçok dijital pazarlama alanında çalışmalar yürütmekteyiz. İş birliğimiz, performans odaklı ve düzenli artışa sahip geri dönüşler ile devam etmektedir.

patenci logo thegem testimonial - Hakkımızda
NCS Spor | Buz Pisti İşletmeciliği
Necati Demiral
Founder

5 yıla yaklaşan iş birliğimiz ile Stratejik SEO ekibinden birçok web sitemiz için SEO hizmeti başta olmak üzere dijital pazarlama çalışmaları için destek almaktayız. İş birliğimizin ilk yılı itibariyle yakaladığımız büyük ivme ile marka bilinirliğimiz artmakla beraber şu anda sektörümüzün en iyi siteleri arasında birden fazla markamız bulunmaktadır.

CB Yazılım | İnşaat Metraj Yazılımları
Özkan Bacak
CEO

Stratejik SEO ekibiyle başlangıçta SEO hizmeti üzerine çalışmalarımıza başladık. 6 ay içerisinde 100’e yakın anahtar kelimemizin yarısından fazlası ilk sırada , %90’ı ise ilk sayfada yer almaya başladı. Bu başarımızın ardından marka bilinirliği ve farklı dijital pazarlama çalışmalarıyla iş birliğimize devam etmekteyiz.

expotim referans 01 1 thegem testimonial - Hakkımızda
Expotim | Uluslararası Fuar Organizasyonları
Batuhan Kılbaş
Marketing Specialist

Uluslararası fuar organizasyonlarımızın tanıtımları üzerine destek aldığımız dijital pazarlama çalışmalarıyla, kısa sürede performans ve sonuçlar gözlemlemeye başladık. Takip eden süreç içinde ise gerçekleştirilen SEO çalışmalarıyla da organik trafik artışıyla olumlu sonuçlar aldık.

ginto pirlanta thegem testimonial - Hakkımızda
Ginto Pırlanta
Uğur Atahan
DIRECTOR

Kısa sürede zorlu anahtar kelimelerde edinilen başarılar ile ilk sayfada yer alan anahtar kelimelerimiz ile organik trafiğimize büyük katkısı oldu. Bununla beraber kısa sürede sektör liderlerinin ve rakiplerimizin dikkatini çekmeye başladık. Stratejik SEO ekibine özverili çalışmasından dolayı teşekkür ederim.

Hizmetlerimiz
Stratejik Seo ile
en doğru hizmet
kalitesine ulaşın
seodanismanligi - Hakkımızda

SEO Danışmanlığı

SEO Danışmanlığı Kapsamında Site içi SEO Çalışmaları tarafımızca yürütülmektedir. SEO Hizmet içeriğimiz doğrultusunda gereken metin yazarlığı desteği hizmet kapsamındadır

kurumsalseoanalozo - Hakkımızda

SEM Danışmanlığı

SEM Danışmanlığı ile web sitesi ziyaretçi kazanımı, ürün ve hizmet satışı, marka bilinirliği oluşturma, marka imajı oluşturma gibi farklı stratejilerde pazarlama çalışmaları yürütülmektedir.

sosyalmedyauygulamalari - Hakkımızda

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya’da organik takipçi kazanmanın önemli olduğunu biliyor ve bununla beraber takipçilerle etkileşim kurabileceğimiz stratejilerle Sosyal Medya Yönetimini sağlıyoruz.

Bize Ulaşın