Influencer Marketing

 

√ Influcer Marketing Hizmetimiz sayesinde hedef kitlenize en uygun fenomenleri belirleyip reklam kampanyanızın fenomenler aracılığıyla tanıtılmasını sağlıyoruz.

√ Influcer Marketing çalışmalarında doğru fenomen ile beraber doğru kampanyanın, viral stratejinin de çok önemli olduğunu biliyor ve markanıza özel stratejiler hazırlıyoruz.

√ Influcer Marketing çalışmalarında sizin için en doğru mecranın belirlenmesi ve fenomenin seçilmesiyle markanızı ve kampanyanızı milyonlarla buluşturuyoruz.

Özelleştirilmiş Pazarlama İmkanından Faydalanın

Kitlesel iletişimin giderek özelleştirilmiş pazarlama tekniklerine doğru evrilmesi ile hedef kitlenizi belirli gruplara ayırarak Influencer reklamlarından faydalanabilirsiniz. Bu da Influencer Marketing ile geniş bir kitleyi hedef alan markalarında, niş bir kitleye ulaşmak isteyen markalarında bu yöntemi başarılı bir şekilde kullanmalarına imkan vermektedir.

Kullanıcılar Gerçek Deneyime Önem Verir

Influencer reklamlarını önemli kılan temel faktörlerin başında kullanıcıların gerçek deneyimleri çok önemsemesi ve buna önem vermesidir. Bundan dolayı sözüne güvenilen kişilerin bir ürün hakkında öneride bulunması insanların düşüncelerini değiştirebilmektedir.

 

Sizin İçin Doğru Kişiyi Seçiyoruz

Influencer reklamları yönetiminde ürün veya hizmet tanıtımlarını direkt değil dolaylı olarak yaptığımız için sizi ve ürününüzü temsil edecek en doğru kişiyi seçiyoruz. Ürününüz veya hizmetiniz konusunda bilgili, deneyimli ve reklam kampanyası süreci boyunca kendisi ve markanız ile ilgili kitle karşısında negatif algıya sebep olmayacak ve kendisine duyulan saygı ve güven doğrultusunda başarılı sonuçlar çıkartacak Influencer’ları sizin için özenle seçiyoruz.

Doğru Kanallar Üzerinden Kitleyle İletişime Geçiyoruz

Sizi ve markanızı temsil edecek doğru kişiyi seçtikten sonra başlatılacak iletişim sürecinde markanız ile ilgili verilmek istenen mesajları ilgi çekici hale getiriyoruz. Mesajınızı doğru iletişim kanalları üzerinden, hedef kitlenin güven duygusunu yitirmemek adına dürüstlüğe ve şeffaflığa özen göstererek potansiyel müşterilerinize iletiyoruz.

Etkileşimi Arttıracak Stratejiler Oluşturuyoruz

Sosyal medyanın gücünden en iyi şekilde faydalanmak adına yarışma, kampanya, çekiliş ve benzeri uygulamalar ile markanız ve hedef kitleniz arasındaki iletişimi ve etkileşimi arttıracak kurguları oluşturuyoruz.

Ölçümlenebilir Analizler ile Somut Raporlar Sunuyoruz

Tüm pazarlama faaliyetlerinde olduğu gibi İnfluencer reklamlarında da başarılı olabilmek için yapılan çalışmaların sonuçlarının değerlendirilmesi gerektiğinin ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenden dolayı yürütülen reklam çalışmalarını en iyi şekilde analiz ederek elde edilen etkileşimi, size olan katkıyı ve bir sonraki adımda neleri yapıp, neleri yapmamanız gerektiğine dair sağlıklı planlamalar oluşturmaktayız.

stratejik seo logo - Influencer Marketing
Gelin, Dijital Pazarlama ile Markanız için Yeni bir Çağ Açalım !