Dijital Checkup
Dijital Checkup

Dijital CheckUP Analiz Paketleriyle

Eksikliklerini Giderirken, Öğren!

Dijital CheckUP ile başta SEO olmak üzere, dijital pazarlama alanında ihtiyaç duyulan çalışmalara ait analizler gerçekleştirmekte ve yapılması gerekenler için yol haritası oluşturmaktayız. Dijital CheckUP, hizmet uygulayıcılığından ziyade; analizlerle yol göstermekle beraber, eksik olduğunuz alanları giderebilmeniz için de öğretici bir metotla dijital asistanlık görevi üstlenmektedir.

Bu noktada web sitenize ait eksiklikleri listelemekte, SEO çalışmalarını profesyonel bir göz ile analiz ederek, ileri düzey SEO analizleriyle rakiplerinize fark atmak için yapmanız gerekenlerin listelemekte, çalıştığınız ajansı değerlendirmek ya da yönlendirmek için sahip olmanız gereken bilgiye yönelik analizler çıkartarak sizleri yönlendirmekteyiz.

İster bir dijital pazarlama ajansıyla çalışın, ister kurumunuzda dijital pazarlama uzmanları bulundurun, isterseniz de projenizin tek yöneticisi olun! Dijital CheckUP dahilinde sunduğumuz birbirinden farklı analiz paketleri, sizlere hem zaman kazandırmak, hem yatırımlarınızın getirisini hem de eksikliklerinizi gidererek deneyiminizi / bilginizi artırmak için yardımcı olacaktır.

 

DİJİTAL CHECKUP

Dijital Dünyada Yol Haritanızı
Oluşturalım

Dijital Checkup

SEO'da Yol Haritanızı Oluşturalım!

Web sitenizin SEO analizlerini gerçekleştiriyor, eksikliklerini listeliyor, neler yapılması gerektiğini anlatıyoruz.

Web Siteniz Gerçekten SEO Uyumlu Mu?

Web sitenizin teknik SEO analizleriyle site ve URL genelinde denetlemeler gerçekleştirmekte ve açılış hızı optimizasyonu odaklı eksikliklerinizi listelemekteyiz.

Dijital Checkup
Dijital Checkup

İçerikleriniz Çok Fazla Ziyaretçi Çekmiyor Mu?

İçerik performansınızı olumsuz etkileyen detayları listeleyip, performansınızı artıracak öneriler sunuyoruz.

Backlinkleriniz Trafiğinizi Artırmıyor Mu?

Siteniz ve rakipleriniz için backlink profillerini analiz ederek, performansınızı artıracak öneriler sunmaktayız.

Dijital Checkup
Dijital Checkup

Arama Motoru Politikalarını İhlal Ediyor Olabilirsiniz!

Web sitenizde içerik, backlink, teknik, anahtar kelime ve yerel odaklı spam analizleri yapıp, olası hataları listelemekteyiz.

Anahtar Kelimelerinizden Ziyaretçi Kazanamıyor Musunuz?

Anahtar kelimelerinizi ve içeriklerinizi analiz edip, zengin içerikli sonuçlarda yer almanız için yapılması gerekenleri listeliyoruz.

Dijital Checkup
Dijital Checkup

Rakiplerinizden Haberiniz Var Mı?

Rakipleriniz nerelerde reklam veriyor, en çok ziyaretçiyi nereden kazanıyor, en çok hangi ürünü satıyor merak ediyor musunuz?

SEO Performansınızın Sınırlarını Zorlayın!

Web sitenizin teknik, UX, içerik, dizin odaklı gelişmiş SEO değerlendirmeleriniz tapmakta ve sitenizin daha hızlı indeklenebilmesi, hemen çıkma oranının düşmesi için yapılması gerekenleri raporlamaktayız.

Dijital Checkup
Dijital Checkup

E-Ticaret Dünyasında Satışlarınızı Arttırmanın Yolu

Dijital Asistan Paketi ile e-ticarete başlayacaklar ya da zaten bir e-ticaret sitesi sahibi olup, işlerini ve karlılığını daha da artırmak isteyenlerin tüm süreçlerini planlamakta, yönetmekte ve koordine etmekteyiz.