rakiplerinizden haberiniz var mi - Rakip Site Analizi
e ticaret rakip analizi mobil - Rakip Site Analizi

Rakip Site Analizi 

Rakip analizi özellikle e-ticaret siteleri başta olmak üzere, kurumsal siteler için de gerçekleştirilebilir. Rakip analizi sayesinde sektörel rakiplerinizi görebilir, rakiplerinizin dijital pazarlama stratejilerine hakim olabilirsiniz.

E-Ticaret siteleri için, rakiplerin en çok hangi ürün ve kategorilere reklam verdiklerini görmesi, rakiplerin kendi sitelerinde ve pazar yeri sitelerinde en çok satılan ürünleri görmesi, satılacak ürün ve reklam yapılacak ürün / kategori açısından büyük fayda sağlayacaktır. Ürün ve kategori bazlı analizlerin yanı sıra, rakiplerin en çok trafik ve müşteri dönüşümünü nereden kazandığı; organik ziyaretçiyi en çok hangi aramalardan kazandığı raporlarıyla dijital pazarlama ve satış dönüşümü stratejilerinde büyük bir fayda sağlayabilirsiniz.

Ziyaretçi ve satış dönüşümü dikeyinde gerçekleştirilen bu analizlerin yanı sıra rakip site analizi ile, rakip web sitelerinin Google ve sosyal medya reklamlarını görebilir; web sitenizin rakiplerinizle kıyaslamasını yaparak içerik, SEO, kullanıcı deneyimi açısından eksikliklerinizi listeleyeceğimiz raporlarla yeni stratejiler ve yapılacaklar listenizi hazırlayabilirsiniz.

en buyuk ve en yakin rakibinizi bulalim - Rakip Site Analizi

En Büyük ve En Yakın Rakibini Bulalım?

Web sitenizin kategori ve ürün portföyüne göre sektör lideri ve size en yakın rakibinizi listeleyebiliriz.

Rakiplerinin Reklam Stratejilerini Biliyor musun?

Rakiplerin Google Ads ve Sosyal Medya’da yayınladıkları reklamları listeleyerek, reklam stratejinize fayda sağlayabiliriz.

rakiplerinin reklam stratejileri biliyormusun - Rakip Site Analizi
rekiplerin en cok nerede ve neyin reklamini veriyot - Rakip Site Analizi

Rakiplerin En Çok Nereden, Neyin Reklamını Veriyor?

Rakiplerin yayınladıkları reklamları takip ederek, reklam bütçesini en çok nereye ayırdıklarını ve en çok hangi kategori/ürüne reklam verdiklerini listeleyebiliriz.

Rakiplerin En Çok Hangi Ürünleri Satıyor?

Yayınladıkların reklamlardan, site dışı tanıtım çalışmalarından, SEO çalışmalarından elde ettikleri trafikle; rakiplerin en çok sattığı ürünleri listeleyebiliriz.

rakiprlerin en cok hangi urunleri satiyor - Rakip Site Analizi
rakiplerin musterilerini nasil kazaniyor - Rakip Site Analizi

Rakiplerin Müşterileri Nasıl Kazanıyor?

Rakip ziyaretçi kitlesinin analizini yaparak hangi trafik kanallarından, ortalama ne kadar ziyaretçi kazandığını listeleyebiliriz.

N11’de sektörüne ait en çok hangi ürünler satılıyor?

Web sitenizde yer alan kategori/ürünlere yönelik N11’de en çok hangi ürünlerin, ne kadara, kim tarafından satıldığını listeleyebiliriz.

n11de sektorune ait en cok hangi urun satiliyor - Rakip Site Analizi
rakiplerin hangi kelimede kacinci sirada - Rakip Site Analizi

Rakiplerin Hangi Kelimede Kaçıncı Sırada?

Rakiplerinizin en çok trafik kazandığı anahtar kelimeleri inceleyerek, bu anahtar kelimelerde kaçıncı sırada olduğunu ve ortalama kazandığı trafikleri raporlayabiliriz..

Web Siten Hangi Kelimede Kaçıncı Sırada?

Rakiplerinizin trafik kazandığı anahtar kelimelerde ve sektörünüzün önemli anahtar kelimelerinde, web sitenizin Google’da kaçıncı sırada olduğunu raporlayabiliriz.

web siten hangi kelimede kacinci sirada - Rakip Site Analizi
web sitenin seo eksikliklerini biliyormusun - Rakip Site Analizi

Web Sitenin, SEO Eksikliklerini Biliyor musun?

Web sitenizin organik trafik kazacını artırmak için yapılması gerekenleri, rakiplerle aranızdaki en büyük farkları ve rakiplerinize göre eksiklikleri listeleyip; SEO çalışmalarınız için size yol haritanızı hazırlayabiliriz.

stratejik seo rakip analizi - Rakip Site Analizi
Teklif Oluşturun

1000 karakter