SEO Ajansı SEO Ajansı

Gözü Yükseklerde Olanların

Stratejisi İyi Olmalı

En Kapsamlı SEO Hizmeti, Stratejik SEO Ajansı’nda...SEO’da Yükselme Garantisi

En Kapsamlı SEO Hizmeti, Stratejik SEO Ajansı’nda...SEO’da Yükselme Garantisi

İletişime Geç

Markanız için
Yükselme Zamanı !

Stratejik SEO ajansı olarak, SEO alanında en kapsamlı hizmet içeriğini sunduğumuzu ve bununla beraber de kaçınılmaz olarak yükselme garantisi sunduğumuzu gururla belirtebiliriz.

SEO hizmeti başlangıcında, gerçekleştirdiğimiz kapsamlı analizlerle SEO açısından eksiklikleri tespit etmekle kalmıyoruz. Aynı zamanda ziyaretçiye fayda sağlayacak stratejilerle gerekli optimizasyon işlemlerini yapabilmek ve fayda sağlayan içerikler üretip, tanıtım çalışmalarını yapabilmek için de sattığınız ürün ve hizmetleriniz konusunda da bir satış danışmanınız kadar bilgi sahibi olmaya çalışmaktayız.

SEO çalışmalarımız Google yönergelerine uygun ve aynı zamanda ziyaretçi odaklı olarak planlanmakta ve uygulanmaktadır. Geliştirdiğimiz stratejilerle hem kısa sürede fark yaratmaya hem de belirli bir çalışma süreci sonrasında, uzunca bir süre kazanılan sıralama başarısının da korunmasını sağlamaktayız.


SEO hizmeti dahilinde, uzman ekibimizin oluşturduğu stratejiler sonrasında web siteniz için gerekli olacak tasarım, UX, içerik, teknik, performans, mobil odaklı tüm geliştirmeler de tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

+
E-Ticaret SEO
+
Kurumsal SEO
+
Uluslararası SEO
Neden Stratejik SEO
Neden Stratejik SEO

Herkes "En İyi Dijital Pazarlama ve SEO Ajansı" Olduğunu Belirtirken Neden Stratejik SEO?

SEO Kitabı
SEO Kitabı

Kurucumuz Enver Çakır'ın, SEO Dünyasına Yeniden Yön Verecek Stratejik SEO Kitabı; SEO alanındaki En Kapsamlı Kaynak Olarak Karşınızda

Başarı Hikayelerimiz
Başarı Hikayelerimiz

SEO'nun Kitabını Yazmakla Kalmadık! Dijital Pazarlamada da Başarının Hikayelerini Oluşturmaya Devam Ediyoruz.

Bizim İçin Ne Dediler
Bizim İçin Ne Dediler

Birlikte Başardığımız, Birlikte Büyüdüğümüz, Markalarına Değer Katma Fırsatı Yakaladığımız Kurumların Bizi Mutlu Eden Yorumları

SEO Ajansı

SEO Ajansı Olarak Nasıl mı Başarıyoruz?

Araştırma Süreci

Başlıyoruz.

SEO hizmetine başladığımız süreç ile beraber kapsamlı araştırmalara ve site analiz çalışmalarına başlıyoruz. Bu süreçte hem sektörünüzü tanımaya hem de web sitenizin arama motoru optimizasyonu odaklı eksikliklerini listelemeye başlıyoruz.

Araştırma süreci bizim için bir “yeni doğan” dönemidir. Bu dönemde hem markanızı hem de ürün/hizmetlerinizi tanımak için çok fazla soru sormaktayız. Bunun yanı sıra olası tüm rakiplerinizi tanıyarak, hedef kitlenizin davranış alışkanlıklarını, sektörel beklentilerini anlamaya çalışmaktayız. 

Başlangıçtaki bu kısa ve yoğun süreçte SEO proje yöneticilerimiz, markanızın bir satış pazarlama görevlisi kadar bilgi sahibi olmak için çalışmaktadır. Bu sayede markanızın tanıtım ve pazarlama süreçlerinde daha aktif ve sağlam rol oynayabiliyor, marka itibarını koruma konusunda daha bilinçli oluyoruz.

SEO Ajansı

Sektör Analizi

SEO Ajansı

Site SEO Analizi

SEO Ajansı
SEO Ajansı

Detaylı Analiz ve Planlama

Başarı Tesadüf Değildir.

Araştırma sürecinde listelediğimiz yapılacaklar listesini bu aşamada hedef kitlenin sektörel beklentilerini ve rakiplerin SEO açısından en zayıf olduğu alanları göz önünde bulundurarak önceliklendirmeye başlıyoruz. Tüm süreç ve SEO stratejisini, sektörünüz, hedef kitleniz ve rakip analizleri doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz.

Bu önceliklendirme ardından markanızın içerik performansı, teknik SEO yeterlilikleri, yerel SEO, mobil SEO, açılış hızı odaklı vb. analizleri gerçekleştirerek, yapılacak çalışmalarımızı detaylandırarak stratejiler geliştirmekte ve çalışma planlarımızı oluşturmaktayız.

SEO hizmeti süresince başladığımız süreden itibaren en az 3’er aylık yapılacaklar listesini oluşturmuş ve bu liste doğrultusunda eksiklikleri giderip, performans geliştirmeye başlamış oluyoruz. 

Site içi SEO

Amaç trafik artırmak değil, doğru ziyaretçiyi kazanabilmek!

Site içi SEO aşamasında öncelikle arama motorlarında yapılan aramalarda, web sitenizin ilk sayfada gelmesini engelleyecek eksikliklerin giderilmesiyle çalışmalar başlatılmaktadır..

İlk sayfaya sonuçları getirmeye çalışmakla beraber aynı zamanda ilk sayfa sonuçları arasında ki tıklama oranını artırmak için yapılması gerekenleri planlayıp, optimizasyon sürecini devam ettirmekteyiz. 

Yazılım, tasarım, kullanıcı deneyimi, site mimarisi açısından varsa, öncelikle büyük sorunları gidermekteyiz. Ardından, uzun vadeli gerçekleştirilecek SEO hizmeti doğrultusunda kazanılacak ziyaretçilerin web sitesinde daha fazla vakit geçirmelerini sağlayabilmek; ilgili arama terimlerinde karşılarına doğru sayfaları çıkartabilmek için çalışmaları sürdürmekteyiz.

SEO Ajansı

Kelime Bazlı SEO

SEO Ajansı

Hazır Sitelere SEO

SEO Ajansı
SEO Ajansı

Performans Optimizasyonu

SEO yaparken, Ziyaretçi Beklentilerini Unutmuyoruz!

Web sitesinin site içi SEO eksikliklerini genel olarak giderilmesi, periyodik geliştirmelere başlanmasıyla beraber bu aşamada da, web sitesine kazandırılacak doğru ziyaretçinin memnuniyetini artırmayı hedeflemekteyiz.

Bu memnuniyet, öncelikle arama motorlarının beklentilerini teknik anlamda karşılanmasıyla sağlanmaktadır. Arama motorlarının sıralama kriterlerine uygun teknik optimizasyon süreçlerinin gerçekleştirilmesi ardından da kullanıcı deneyimi ve performans odaklı geliştirmelerle optimizasyon sürecini devam ettirmekteyiz.

İçerik Desteği

İçerik Kraldır!

Bu aşamaya kadar ziyaretçi beklentilerini karşılayacak temel optimizasyon süreçlerinin tamamlanmış olması, web sitesinin önemli anahtar kelimelerde rekabet gösterdiği rakiplerine kıyasla bir eksikliğinin kalmamasıyla beraber, yoğun olarak içerik geliştirme ve metin/blog yazarlığı desteği sağlamaktayız.

Üretilecek kreatif ve SEO uyumlu içeriklerle hem ziyaretçilere fayda sağlamayı amaçlarken hem de anahtar kelime sıralamalarını yükseltecek, daha fazla hedef kitleyi web sitesine çekecek zengin içerik üretmekteyiz.

İçeriklerimizde, hem sesli ve uzun arama terimlerini hedefleyecek anahtar kelimelere yoğunlaşmakta hem de ürün ve hizmetlerinize yönelik arama hacmi en yüksek anahtar kelimelerde çıkması hedeflenen sayfayı destekleyecek şekilde oluşturmaktayız.

SEO Ajansı
SEO Ajansı

Link İnşaası

Cezbet > Bağla > Hoşnut Et > Dönüştür 

Web sitesine farklı arama terimlerinden ziyaretçileri çekmeye başladıktan ve ulaştıkları sayfada kalma süresini artırmayı başardıktan sonra diğer hedefimiz ise, benzeri ürün ve hizmet sayfalarını incelemelerini sağlamaktır.

Bu amaç doğrultusunda site içi bağlantılar ve yönlendirici tanıtımlarla hem ziyaretçiye olan faydayı hem de arama motorlarına uygun link inşaları kurgulayarak ziyaretçinin web sitesinde gezdiği sayfa sayısını da artırmaktayız..

SEO Ajansı

Anti SEO Analizi

SEO Ajansı

Viral SEO

Raporlama

Başarının sırrı, disiplinli çalışma ve geliştirdiğimiz stratejidir. 

SEO hizmetinde gerçekleştirilen çalışmalara ait belirttiğimiz bu yüzeysel tanımlamalara ait birçok detay çalışma başlangıç planlarımız doğrultusunda periyodik olarak gerçekleştirilmektedir. Bu tüm çalışmalar, planlar marka sahibine raporlanırken bizim tarafımızda da çalışmaların verimliliği ve web sitesine olan geri dönüşleri sürekli takip edilmektedir.

SEO çalışmalarının %50’si uygulamaysa %50’si analizdir. Çalışmaların sonuçları, yapılan çalışmalara ait eksikliklerin ve geliştirmelerin değerlendirilmesi, yeni stratejilerin belirlenmesi için rakiplerin periyodik olarak gözlemlenmesi, sektöre fayda sağlayacak çözümler için uluslararası kıyaslamaların yapılması vb. hepsi inceleme ve analiz sürecimizin bir parçasıdır.

SEO Hizmetinde farkımızı ise, verilerle desteklediğimiz başarımız ve beklentilerin üstünde ulaştırdığımız sonuçlar belirlemektedir.

SEO Ajansı

Ziyaretçi Raporu

SEO Ajansı

SERP Raporu

SEO Ajansı

Performans Raporu

SEO Ajansı

SEO Kontrol Listesi

SEO Ajansı

Sıkça Sorulan Sorular

SEO Nedir?

Search Engine Optimization kelimelerin kısaltması olan SEO (arama motoru optimizasyonu), web sitenizin, arama motoru sonuç sayfalarında (SERP) ilk sıralarda yer alması için arama motoru yönergelerine uygun şekilde yapılan site içi ve site dışı optimizasyon çalışmalarının tümüdür.

SEO Çalışması Nasıl Yapılır?

SEO çalışması öncelikle kapsamlı analizlerle başlamaktadır. Bu analizler anahtar kelime, performans, yerel, teknik, backlink gibi birçok alt başlığı kapsamaktadır. Analiz aşaması sonrasında site içi SEO ve site dışı SEO olarak temelde ikiye ayrılan uygulama süreçleri başlamaktadır.

SEO Fiyatları Nasıl Belirlenir?

SEO çalışmasında fiyatı belirleyen en büyük unsur; hizmeti sunan ajansın başarısı, referansları, kanıtlanmış uzmanlığı ve hizmet içeriğidir. SEO hizmeti dahilinde çalışılacak anahtar kelime sayısı, lokasyon hedefi, sektörün rekabet hacmi, hizmet dahilinde içerik ve teknik anlamda sağlanacak destekler de SEO fiyatlarını belirleyen temel unsurlardır.

En İyi SEO Ajansı Nasıl Anlaşılır?

En iyi tek değildir! SEO ajansının iyisini referanslarına ve hizmet kapsamına göre belirleyebilirsiniz. En iyi SEO ajanslarını ise sağladığı desteğe, analizlerle oluşturduğu stratejilere, sektör tecrübesine göre değerlendirebilirsiniz. SEO ajansları arasında kalite odaklı tercih tereddütünüzü ise 1 yıldan fazla çalıştığı aktif markalarına ve 1 yıl önce çalışmayı bıraktığı markaların güncel durumlarına bakarak, referanslarıyla görüşerek giderebilirsiniz.

SEO Çalışması Ne Kadar Süre Devam Ettirilmeli?

Gerçek bir SEO hizmeti alacaksanız, web siteniz 5 sayfalık mikro bir site bile olsa en az 3 – 4 ay SEO çalışması yürütülmesi gerekmektedir. Çok niche ve anahtar kelime hacmi düşük olan sektörlerde 1 ay içinde bile ilk sayfa başarısı görülebilir ancak bu çalışmaların sağlamlaştırılması için belirtilen asgari çalışma sürelerinde hizmet alınması fayda sağlayacaktır.

SEO çalışması için genelleyecek olursak ise 6 – 12 ay ortalama çalışma süresi belirtilebilir. Ancak özellikle rekabeti yüksek ve sürekli güncellenen içeriğe sahip bir web sitesi sahibiyseniz, SEO çalışmasının süresi bulunmamaktadır. Ajansınız size fayda sağlamaya devam edebildikçe, yeni stratejilerle yeni trafik kaynakları oluşturabildiği sürece SEO, ömürlük bir hizmettir diyebiliriz.

Garantili SEO Çalışması Olur mu?
SEO’da garanti tabi ki olur. Garanti olmazsa zaten başta hayal olan bu hizmete neden para ödensin ki? Ancak bu garantinin süreç odaklı vaadi ol(a)maz. Aynı sektörde, aynı anahtar kelimelere daha önce çalışma yapılsa bile yaklaşık başarı süreçleri belirtilebilir ama bunun süre odaklı garantisi verilemez. Bunun da sebebi arama motorlarının sürekli güncellenen algoritmaları, süreç içerisinde değişen rakipler ve ziyaretçi davranış farklılıklarıdır.
Ajansınızda Sadece SEO Uzmanı mı Görev Alıyor?

Stratejik SEO ajansı olarak SEO başta olmak üzere yazılım, tasarım ve dijital pazarlama odaklı hizmetler vermekteyiz. Bu doğrultuda ajansımızda SEO uzmanlarının yanı sıra, reklam yöneticileri, metin yazarları, yazılım ve tasarım uzmanları da yer almaktadır.

SEO Hizmeti

Hakkında Merak
Ettikleriniz