Google Reklamları

 
 
 

√ Adwords reklamları ile dilediğiniz bütçede reklam kampanyası oluşturabilir ve sadece tıklama/ziyaretçi odaklı ödeme yaparsınız

√ Adwords danışmanlığı ile en doğru anahtar kelime seçimleri, hedefleme kriterlerinin belirlenmesiyle en doğru hedef kitleye reklamlarınızı sunabilirsiniz.

√ Adwords hizmetlerimiz doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz kampanya ve içerik iyileştirmeleri ile Tıklama Başı Maliyetlerinizde %85’e varan tasarruf sağlarsınız.

Google’da Reklam Verme

Google AdWords en temelde işletmelerin müşterilerine daha kolay ulaşabilmesini sağlayan bir reklam faaliyetidir. Yani Google AdWords reklamları, hizmetleriniz veya ürünleriniz ile ilgili belirlenecek olan anahtar kelimeler sayesinde hedef kitle tarafından yapılan arama sonuçlarında onlara daha kolay ulaşmanızı sağlayacaktır.

Google AdWords Danışmanlığı Nedir?

Google AdWords danışmanlığı; firmadan gerekli bilgileri alarak pazar araştırması yapan, doğru anahtar kelimeleri tespit ederek reklam optimizasyon çalışmalarını sürdüren, reklam kampanyası ile ilgili ek ve alakalı anahtar kelimeleri bulan, belirlenen bütçeyi dengeli bir şekilde harcayarak minimum maliyet ile maksimum verim ve kazancı elde etmenizi sağlayan profesyonellerdir.

Stratejik SEO ile Google AdWords Avantajlarından Faydalanın…

SEO Ajansı olarak hizmet veren Stratejik SEO, SEO çalışmalarına ek olarak firmaların karlılık oranlarını arttırmak için reklam çalışmalarının faydalarını da bilmektedir. Stratejik SEO bu bağlamda sektörel kitle analizine, reklam platformlarına ve sektörel kitlelere uygun, yaratıcı dijital pazarlama fikirlerine hakim uzman ekibiyle Google AdWords Reklamları alanında da hizmet vermektedir.

Stratejik SEO olarak; Adwords reklam kampanyalarındaki tecrübemiz, güncel bilgilere sahip kadromuz ile yüksek bütçeli reklamları, en fazla verim alınabilecek şekilde düzenlemekte, yayınlamakta ve şeffaf bir şekilde raporlamaktayız. Google Adwords reklamları konusunda bütçenizin belirlenip, optimize edilmesinin ardından kısa süre içerisinde reklamınız yayına alınmaktadır. Yayınlanan reklam kampanyası sonrasında 24 saat içerisinde sitenize ziyaretçiler gelmeye başlayacaktır. Belirlenen bütçenin günlük planlamasının yapılmasıyla, bütçe konusunda bir karasızlık yaşamazsınız ve hiçbir zaman bütçenizi aşmazsınız. Yapılan analizler sonrası oluşturulacak reklam kampanyasının tıklama başına maliyet ya da gösterim başına maliyet unsurları hesaplanarak size en faydalı olacak olan reklam şekline karar verilmektedir.

Oluşturacağımız Google Adwords reklamlarının dönüşüm oranları 7/24 takip edilmektedir. Kampanya dahilinde anahtar kelimelerin verimliliği kontrol edilerek, gerekli düzenlemeler yapılır ve böylelikle bütçe ve verimlilik optimizasyonu sağlanmış olunur.

Dijital Pazarlama Hedefinize Göre Adwords Reklam Modelleri

Google Arama Reklamları

Google Adwords Arama ağı reklam seçeneğiyle yayınlanan reklamlar, internet sitenizin belirli anahtar kelimeler ile aratıldığında Google arama sonuçlarında ilk sıralarda yer almasını sağlamaktadır.

Google Görüntülü Reklam Ağı

Google Adwords Görüntülü Reklamlar sayesinde web sitenize ait hazırlanacak görsel reklamlar Google’ın iş ortağı on binlerce sitede, Youtube ve Gmail üzerinde reklamlarınızın gösterilmesine olanak sağlar.

Google Yeniden Pazarlama Reklamları
Google Adwords yeniden pazarlama sayesinde web sitenizi ziyaret eden kişilere reklamlarınızın tekrar gösterimi sağlanır.
Google Alışveriş Reklamları
E-Ticaret siteleri için uygun olan bu reklam modeliyle daha fazla trafik çekebilir, reklam gösterim oranlarınızı maksimuma çıkartıp satışlarınızı arttırabilirsiniz
Mobil Uygulama Reklamları
Mobil uygulamalarınızı belirlediğiniz konu ve kategorilere uygun diğer uygulamalar içerisinde tanıtabilirsiniz.Mobil reklamlarınızı geniş lokasyon hedeflemelerine göre yayınlayabilirsiniz
Gmail Reklamları
Reklam gösterimleri ücretsizdir. Sadece reklamlarınız okunduğunda ödeme yaparsınız
stratejik seo logo - Ads Danışmanlığı
Gelin, Dijital Pazarlama ile Markanız için Yeni bir Çağ Açalım !