Stratejilerimizden Başarı Doğar!

Stratejik SEO olarak, SEO hizmeti başta olmak üzere Google Ads, sosyal medya yönetimi, dijital medya planlaması, içerik pazarlaması gibi birçok alanda hizmet vermekte ve stratejik çözümler üretmekteyiz.

Bizi farklı kılan, çalıştığımız markaları, çözüm odaklı stratejik bir ortaklık yaklaşımıyla benimsememiz ve dijital pazarlama bütçelerini minimumda tutarak, maksimum dönüşü almalarını sağlayacak stratejiler geliştirip, uygulayabilmemizdir.

Çalıştığımız markaların büyüme oranlarını görüyor olmamız, çözüm ortaklarımızla iş birliklerimizi yıllar geçmesine rağmen devam ettiriyor olmamız; bu farklılığımızın dolu dolu mutluluğunu yaşamamızı da sağlamaktadır.

İşte, bu mutluluğu da en büyük başarı göstergesi olarak gören bir dijital pazarlama ajansıdır: Stratejik SEO

+
Dijital Pazarlama Projesi
+
Web Sitesi Tasarımı
+
Sektör Tecrübesi
SEO Kitabı

Kurucumuz Enver Çakır'ın, SEO Dünyasına Yeniden Yön Verecek Stratejik SEO Kitabı; SEO alanındaki En Kapsamlı Kaynak Olarak Karşınızda

Referanslarımız

Dijital Pazarlama Odaklı Sunduğumuz Hizmetlerle, Sosyalleşmesine, Bulunabilir Olmasına Katkı Sağladığımız Markalar

Başarı Hikayelerimiz

SEO'nun Kitabını Yazmakla Kalmadık! Dijital Pazarlamada da Başarının Hikayelerini Oluşturmaya Devam Ediyoruz.

Bizim İçin Ne Dediler

Birlikte Başardığımız, Birlikte Büyüdüğümüz, Markalarına Değer Katma Fırsatı Yakaladığımız Kurumların Bizi Mutlu Eden Yorumları

BİZİM İÇİN BAŞARI BEKLENTİLERİ KARŞILAMAK DEĞİL

Ön Görülmeyen Performansın Hazzını Yaşamaktır

Neden Stratejik SEO
Neden Stratejik SEO

Marka Odaklı Başarının Ölçütünün Ziyaretçi Artışı Değil, Yatırım Dönüşümü Olduğunun Farkındayız!

Neden Stratejik SEO

Fayda Sağlamaya, Fark Yaratmaya Devam Ettikçe, İş Birliğimizin Süreceğinin Farkındayız!

Neden Stratejik SEO

Bizim için Başarı; Markalarla Anlaşmalarımızı Sonlandırdıktan Yıllar Sonra Bile, Çalışmalarımızın Olumlu Etkisinin ve Memnuniyetin Devam Etmesidir.

STRATEJİK SEO MANİFESTOSU

Neden Stratejik SEO

Araştırıyoruz

Her yeni çalışmaya başladığımız markanın sektörünü, rakiplerini, hedef kitlenin beklentilerini detaylı olarak araştırırız.

Takip Ediyoruz

Çalışmalarımızın verimliliğini, rakipleri, rakiplerin yaptığı çalışmaları, eksi ve artı yönleri sürekli takip ediyor, raporluyoruz.

Şeffafız

Dijital pazarlama çalışmalarında, anlaması zor teknik terimlerden uzak, şeffaf raporlarla başarı ya da başarısızlıklarımızı sunmaktayız.

Gözlemciyiz

Dijital Pazarlama kanallarında en güncel teknikleri,değişimleri takip etmekte ve sektörünüze uyarlayabilmek için stratejiler geliştirmekteyiz

Para Odaklı Değiliz

Çalışmalarımıza bütün olarak yaklaşır ve yapılması gereken her şeyi ücretlendirmeye çalışmayız. Başarının bir bütün olduğunu, bu bütüne ait bulduğumuz eksik parçaların tamamlanmasıyla sağlayacağımız faydanın artacağını biliriz. Sağladığımız faydanın devamlılığıyla, uzun yıllar sürdüreceğimiz iş birliğimizin, küçük ekstra ödemelerden daha önemli olduğunun bilinciyle çalışmalarımızı devam ettiririz.

Öğreniyoruz

Her yeni markamızı en iyi şekilde pazarlayabilmek için, sektörün dinamiklerini öğrenmek adına yoğun efor sarf ediyoruz.

Planlıyız

Herhangi bir iş, herhangi birimizin aklına gelince yapılması beklemez. Analiz eder, kıyaslar ve yapılması gerekenleri planlarız.

Sıradan Değiliz

Bizim için hiçbir iş, yapmış olmak için yapılamaz. Gerekirse çalışmalarımız eksik olabilir; ancak her işe kendimizi, yeteneklerimizi, hayal gücümüzü katmamız gerektiğini bilerek çalışırız.

Yönlendiriciyiz

Analizlerimiz, takip ettiklerimiz ve gözlemlerimiz doğrultusunda web siteniz ya da dijital pazarlama çalışmalarınız için yapılması gerekenleri planlar, onayınıza sunarız.

Seçiciyiz

Çalışmalarımızın kalite çizgisini bozmamak, belirli ücretlerin altında hizmet içeriklerimizden kısmamak için çalışacağımız kurumlara seçici yaklaşmaktayız. SEO hizmetimizde, aynı sektörde ve aynı anahtar kelimeyi hedefleyen birden fazla markaya aynı anda hizmet vermemekteyiz. Bununla beraber yasal olmayan ürün/hizmet satışı yapan markalarla beraber, Google ve Facebook reklam politikalarına aykırı ürün/hizmet satan kişi ve kurumlara da hizmet vermemekteyiz.