Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı

Fark edilmek isteyen markaların

Sosyal Medya Stratejisi İyi Olmalı

Yaratıcı İçerikler, Akıllı Stratejiler ve Şeffaf Raporlarla

Sosyal Medyadan Maksimum Performans Almanızı Sağlıyoruz.

Yaratıcı İçerikler, Akıllı Stratejiler ve Şeffaf Raporlarla, Sosyal Medyadan Maksimum Performans Almanızı Sağlıyoruz.

Teklif İste

Markanızı, Hedef Kitlenizle Buluşturuyoruz !

Like’ların havada uçuştuğu, kedi videolarının defalarca izlendiği, çekilişleri ile ünlü, iletişimin oldukça kolay olduğu bir dünya! Siz de bu dünyada marka olarak var olmalısınız. Çünkü potansiyel müşterilerinizle ve var olan müşterilerinizle en sıcak, en samimi iletişimi kurabileceğiniz mecradır sosyal medya. Bu pastadan kendi payınıza düşeni almalısınız.

Stratejik SEO olarak sosyal medya yönetiminde fark yaratıyoruz. Etkileşimi artıracak yaratıcı görseller ve bilgi verici metinler ile kullanıcıyı harekete geçiriyoruz. Like’larınızı arttıracak ve sizi severek takip edecek kitlelere erişmenizi sağlayacak stratejilerle markalaşmanızı sağlıyoruz.

+
Sosyal Medya Yönetimi
+
Sosyal Medya Reklam Yönetimi
+
Uluslararası Sosyal Medya Hizmeti
Neden Stratejik SEO
Neden Stratejik SEO

Herkes "En İyi Dijital Pazarlama ve SEO Ajansı" Olduğunu Belirtirken Neden Stratejik SEO?

Referanslarımız
Referanslarımız

Dijital Pazarlama Odaklı Sunduğumuz Hizmetlerle, Sosyalleşmesine, Bulunabilir Olmasına Katkı Sağladığımız Markalar.

Başarı Hikayelerimiz
Başarı Hikayelerimiz

SEO'nun Kitabını Yazmakla Kalmadık! Dijital Pazarlamada da Başarının Hikayelerini Oluşturmaya Devam Ediyoruz.

Bizim İçin Ne Dediler
Bizim İçin Ne Dediler

Birlikte Başardığımız, Birlikte Büyüdüğümüz, Markalarına Değer Katma Fırsatı Yakaladığımız Kurumların Bizi Mutlu Eden Yorumları

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı

facebook-reklamlari

Facebook’ta detaylı hedef kitle stratejileriyle 0,01 TL’ye varan maliyetlerde reklamları oluşturuyoruz.

twitter-reklamlari

Markanız neden Trend olmasın ki? Hem hedef kitlenizin trendi, hem de dönüşüm sahibi olun.

instagram-reklamlari

Instagram reklamları ile keşfedilin! Markanızın hikayeleriyle fark yaratıp, dönüşüm sağlıyoruz.

linkedin-reklamlari

Reklam ciddi bir iştir ! Reklamınızı iş dünyasında istediğiniz sektör ve pozisyon odaklı hedef kitlenize ulaştıralım.

youtube-reklamlari

Etkileyici videolarınızı doğru hedef kitleye ulaştırıp etkileşimi ve dönüşümü Youtube reklamlarıyla sağlıyoruz.

Tiktok Reklamları

Social-media_Tiktok-512

Yaratıcı fikirlerimiz ve görsellerimiz ile hedef kitleyle, doğru etkileşimi sağlıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı

Profil Değerlendirme

Sosyal medyada, içerikle etkileşimi gerçekleştirebiliriz ancak dönüşüm için markanın kurumsallığı, profesyonel gözükmesi, güven vermesi gibi birçok psikolojik etmeni bulunmaktadır.

Bunların bilincinde olarak sosyal medya profillerinizi analiz etmekte, kurumsal kimliğinize uygun olarak profesyonel bir şekilde tasarlamaktayız. Sosyal medya hesaplarından web sitesine ulaşılabilirliği ve iletişime geçmesini sağlayacak tüm aşamaları gerçekleştirmekteyiz.

Mevcut sosyal medya hesaplarında ise hedef kitle detayları başta olmak üzere, gerçekleştirilen paylaşımlarla hedef kitle etkileşimini analiz ederek doğruları ve yanlışları listelemekteyiz.

Strateji Oluşturma ve Planlama

Profil değerlendirme ve sosyal medya hesaplarına kurumsal kimliğin, profesyonelliğin yansıtılması sonrasında; elde edilen hedef kitle analizlerinin de sonucuyla içerik planları oluşturmaya, stratejiler geliştirmeye başlamaktayız.

Bu stratejiler hem paylaşım planlarını, hem oluşturulacak kreatifleri kapsamakla beraber hem de sosyal medya platformlarına uygun iletişim dilinin de belirlendiği aşamalardır.

Ayrıca ürün ve hizmetlerinize yönelik kampanya fikirlerini, marka bilinirliğini artıracak önerileri, fenomen odaklı pazarlama gibi bir çok stratejiyi de bu aşamada planlamaktayız.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı

İçerik ve Kreatif Oluşturma

İşimizin en zor ama işini severek yapan uzmanlarımızın en çok sevdiği alan yaratıcı içerik oluşturma aşaması… Aslında bu aşama aynı zamanda Stratejik SEO’yu sosyal medya yönetiminde farklı kılan süreci de oluşturmaktadır.

Biz bu süreçte sektörünüzü tanımış, rakiplerinizi ve hedef kitlenizi analiz etmiş olarak markanıza uygun bir iletişim diliyle yaratıcı içerikler oluşturmakta, bu içerikleri etkileşim alacak görsellikte sunmaktayız.

Bu aşamaya kadar birçok alanda gerçekleştirilen araştırmalarımızın sonucunda, sizleri çok yormadan, sizden biri gibi ürün ve hizmetlerinizi profesyonel bir şekilde sunmaya başlıyoruz.

Reklam Yönetimi

Hedeflerinize uygun doğru sosyal medya platformunun ve kampanya amaçlarının belirlenmesi, metin ve görsellerin etkileyici bir şekilde, doğru hedef kitlenin belirlenmesiyle fark yaratan bir reklam yönetimi gerçekleştirmekteyiz. 

Reklamların periyodik kontrolü, hedef kitle ve etkileşim odaklı periyodik düzenlemeler ile sonuç başı maliyetlerin düşük olduğu reklam kampanyaları oluşturmakta ve yönetmekteyiz.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı

Raporlama ve Monitoring

Sosyal medya yönetiminde periyodik olarak gerçekleştirilen analizlerimizle sürekli farklı stratejiler geliştirmekte ve markanızın akılda kalması, sosyalleşmesi için çalışmaktayız.

Sosyal medya hesaplarının yönetiminde etkileşim sağlamak kadar, marka itibarınızı da korumaya çalışırken; sosyal medya reklamlarında da bütçenizi en iyi şekilde yönetip, minimum bütçeyle maksimum kitleye ulaşması için çalışmaktayız.

Tüm bu süreci de periyodik olarak raporlayarak gelişmelerden ve ulaşılan sonuçlardan haberdar olmanızı sağlamaktayız.

Sıkça Sorulan Sorular

Profesyonel Sosyal Medya Yönetimi Nasıl Yapılır?

Sosyal medya yönetimi sektöre uygun birkaç paylaşım yapıp, beğeni gelmesini beklemek değildir. Gerçekten profesyonel bir sosyal medya yönetiminden bahsedilecekse, hedef kitle analizi, rakip analizleri, hedef kitle beklentileri, topluluk yönetimi, pazarlama amaçları doğrultusunda sosyal medya stratejilerinin belirlenmesi, sosyal medya kanallarına ait doğru bir iletişim dili seçilmesi, doğru zamanda, doğru hedef kitleye, etkileşim oluşturacan paylaşımların ulaştırılabilmesi vb. kriterler sosyal medya yönetiminde profesyonelliğin göstergesidir.

Sosyal Medya Yönetimi Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Sosyal medya yönetiminde fiyatları belirleyen en önemli unsur hesap yönetiminin kapsamlarıdır. “Kaç farklı hesap yönetilecek, amaç sadece görsellerin hazırlanıp paylaşım yapılması mı yoksa marka bilinirliğiyle beraber satışlarında destekleneceği stratejilerin oluşturulması mı?  Farklı sosyal medya platformlarında farklı iletişim dili kullanılması gerekiyor mu? Hesap yönetimi dahilinde haftalık / aylık kaç adet paylaşım olacak ve paylaşım türleri ne olacak? Kampanya yönetimi olacak mı? Takipçi iletişimi sağlanacak mı?“ vb. soruların yanıtları sosyal medya yönetiminin fiyatlarını belirlemektedir.

En İyi Sosyal Medya Ajansı Nasıl Anlaşılır?

En iyi tek değildir! Sosyal medya ajansının iyisini referanslarına ve hizmet kapsamına göre belirleyebilirsiniz. En iyi sosyal medya ajanslarını ise sağladığı desteğe, analizlerle oluşturduğu stratejilere, sektör tecrübesine göre değerlendirebilirsiniz. Sosyal medya ajansları arasında kalite odaklı tercih tereddütünüzü ise 1 yıldan fazla çalıştığı aktif markalarına, bu markalara kattıklarına, oluşturdukları stratejilere ve çözümlere bakıp, referanslarıyla görüşerek giderebilirsiniz.

Ajansınızda Sadece Sosyal Medya Uzmanı mı Görev Alıyor?

Stratejik SEO ajansı olarak dijital pazarlama başta olmak üzere SEO, reklam yönetimi, yazılım, tasarım odaklı hizmetler vermekteyiz. Bu doğrultuda ajansımızda sosyal medya uzmanlarının yanı sıra, SEO uzmanları, reklam yöneticileri, metin yazarları, yazılım ve tasarım uzmanları da yer almaktadır.

Sosyal Medya
Danışmanlığı

Hakkında Merak
Ettikleriniz