Site İçi Seo

√ SEO Hizmeti dahilinde kapsamlı site içi SEO analizi yapılmaktadır.

√ Analiz ardından hatalı olan sayfalara ait SEO URL düzenlemeleri, Meta alanlarının düzenlenmesi, kırık linklerin kontrolü ve yönlendirmeleri sağlanmaktadır.

√ Site hız analizi ve aksaklıkların giderilmesi, mobil SEO çalışmaları, görsel optimizasyonu bu hizmet dahilinde gerçekleştirilmektedir.

√ Mevcut içeriğin SEO uyumluluğunun sağlanması, anahtar kelime yoğunluğunun sağlanması Site içi SEO çalışmaları dahilinde yürütülmektedir.

Site İçi SEO çalışmalarımızda, sitenizdeki hizmetlere ait tanıtım yazıları, SEO uyumlu olarak tekrar yazılmaktadır. Ayrıca düzenli olarak, anahtar kelimeler çerçevesinde bloglar da yazılmaktadır. Bununla beraber, sitenizin yazılım ve tasarım anlamında Teknik SEO adına eksiklikleri de tarafımızdan tamamlanmaktadır.

Google başta olmak üzere arama motorlarının yaptığı son güncellemeler içeriklerin özgün ve SEO uyumlu olmasını ön plana çıkarmıştır. Bununla beraber Google arama motorunun son algoritma değişikliği ile web sitelerinde mobil uyumluluk ön plana çıkmıştır. Rekabet oranı yüksek sektörlerde sitenizin mobil uyumluluğunun olmaması, tasarım açısından SEO’ya dair aksaklıkların olması sitenizi rakip sitelere nazaran geri plana düşürecektir.

Site İçi SEO Çalışmaları SEO Uzmanları Tarafından Analizler Doğrultusunda Planlanmalıdır

Site İçi SEO çalışması çok önemli bir aşama olduğundan, bu çalışmanın sektöre ve müşteri kitlesine hakim, siteyi doğru analiz edilebilen uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Site İçi SEO çalışması gerçekleştirmeden önce sitenizin mevcut durumu ise doğru analiz edilebilmelidir.

Stratejik SEO olarak, Site İçi SEO çalışması öncesinde; sitenize, sektörünüze, anahtar kelimelerinize ait detaylı bir SEO analiz raporu çıkartılmaktadır. Bu rapor sonuçları rakiplerinizle kıyaslanır ve Site İçi SEO planı hazırlanır ve çalışmalar gerçekleştirilir.

Stratejik SEO ekibi tarafından hazırlanmış olan, SEO Analiz Aracını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Stratejik SEO olarak yazılım, tasarım çalışmalarından, Sosyal Medya ve Reklam Çalışmalarına bir çok konuda yetkin personellerle hizmet vermekteyiz. Stratejik SEO’yu diğer SEO Ajanslarından farklı kılan oluşturduğu stratejisi ve tespitleriyle beraber bu tespitler üzerine yapılması gereken çalışmaların tümüne yetkin personellere sahip oluşudur.SEO Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak, için bizimle iletişime geçebilir, SEO Teklifi isteyebilir ayrıca SEO hakkında sorularınızı SEO Uzmanına Sorun kısmından bize iletebilirsiniz.

stratejik seo logo - Site İçi Seo
Gelin, Dijital Pazarlama ile Markanız için Yeni bir Çağ Açalım !