Seo Uyumlu İçerik

 

√ Site kopya içerik ve toplama içerik analizi yapılması ardından sitenizdeki içerikler SEO Uyumlu hale gelecek şekilde revize edilmektedir.

√ Mevcut içeriğin düzenlenmesi ardından hizmet ve ürünlerinizle alakalı kategori açıklaması, ürün açıklaması, seo uyumlu blog yazıları bu hizmet dahilinde gerçekleştirilmektedir.

√ SEO Uyumlu içerikler Başlık, Meta Açıklaması, URL Yapısı, Etiket, H Etiketleri, Anahtar kelime yoğunluğu, arama türevleri ve spesifik, uzun anahtar kelimeler göz önünde bulundurularak hazırlanmaktadır.

 

SEO uyumlu içerik oluşturmanın bir diğer önemli noktası da kullanıcı deneyimini arttırmaktır. İnternette arama yapan kullanıcıların aradığı bilgiye ve verimli sonuca ulaşabilmelerinde SEO uyumlu içerikler büyük önem taşımaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken nokta, içeriğin SEO uyumlu olması kadar özgün ve kaliteli bilgilerden oluşmasıdır. SEO kuralları çerçevesinde yazılan metinler sayfaları kullanıcıya daha çabuk ulaştıran faktör olacaktır. Ancak ziyaretçilerin sayfadan verim alması ve uzun süre sitede kalması, içeriğin kalitesiyle alakalı bir durumdur. Sayfayı ziyarete gelen kullanıcı, eğer içeriğin yetersiz ve kopya içerikten olduğu algısına kapılırsa, sayfada uzun süre kalmadan çıkacaktır. Bu yüzden içerik oluştururken metnin SEO uyumlu olmasına ve özgün, kaliteli bilgilerden oluşmasına dikkat edin.

SEO Uyumlu İçerik için meta başlık ve meta açıklama kısımları içeriği özetleyici ve anahtar kelimelere sahip bir şekilde oluşturulmalıdır. Yazınızın başlığında anahtar kelimenin geçmesi, başlığın en fazla 60 karakter olması ve en az 3 kelimeden oluşması gerekmektedir. Yazı sayfasının URL kısmı anahtar kelime içermeli ve olabildiğince kısa tutulmalıdır.  Yazı içerisinde ara başlıklar kullanılmalı ve bu başlıklar içeriği özetleyen ve anahtar kelimeleri kapsayan başlıklardan oluşmalıdır.

İçeriğinizin ilk paragrafında ve ilk 100 kelime içerisinde anahtar kelimenizin geçmesine önem vermelisiniz. Metin içerisinde kullanılacak görsellerde “alt” etiketi kullanılmalıdır. İçeriğiniz her zaman imla kurallarına uygun yazılmalıdır. İçeriği oluştururken tekrarlardan kaçınılmalı ve en az 300 kelimelik bir yazı oluşturulmalıdır. İçerik – anahtar kelime oranı ise %3 ile %5 arası olmalıdır.

İçerik SEO uyumluluğu kadar anlamda ifade etmelidir. Oluşturulan içerikler arama motorlarını kandırmak için değil, arama motorlarının hedefi doğrultusunda ziyaretçilere doğru bilgiyi, detaylıca paylaşmak adına oluşturulmalıdır.

Stratejik SEO olarak onlarca sektörde SEO çalışmasını gerçekleştirmiş olup, birçok sektöre hakimiyetimiz olmasıyla beraber farklı sektörlere hakimiyetin kavranmasında zorluk çekmeyecek SEO uzmanları ve metin yazarlarımız ile SEO Uyumlu İçerik Desteği sağlamaktayız. Bulunduğunuz sektörün analizini yaparak, belirlenen anahtar kelimeler çerçevesinde sitenizi ön plana çıkartabilecek metinleri en iyi şekilde oluşturmaktayız. SEO kuralları çerçevesinde oluşturduğumuz içerikler aynı zamanda özgün bir yapıdan meydana gelmektedir.

SEO Hizmetlerimiz hakkında Bilgi almak, SEO Hakkındaki Sorularınızı iletmek ya da SEO Teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

stratejik seo logo - Seo Uyumlu İçerik
Gelin, Dijital Pazarlama ile Markanız için Yeni bir Çağ Açalım !