Google Danışmanlığı
Hakkımızda

Performans Odaklı Çözümler ile Markanıza Değer Katıyoruz

Stratejik SEO olarak SEO başta olmak üzere, Google Adwords Reklamları, Sosyal Medya Yönetimi, Dijital Medya Planlaması gibi Dijital Pazarlama alanına ait birçok hizmet sunmaktayız. Dijital Pazarlama Ajansı olarak yürüttüğümüz tüm çalışmalarda bütçenizi en doğru şekilde yöneterek; işinizi büyütmek, markanızı hedef kitlenizle buluşturmak için çalışmakta ve maksimum yatırım dönüşünü alabileceğiniz stratejiler üretmekteyiz.

+
Dijital Pazarlama Projesi
+
Web Sitesi Tasarımı
+
Mutlu Müşteri
Neden Stratejik Seo

Every business and industry requires an approach.

Referanslarımız

To generate highly focused leads ready to purchases.

Başarı Hikayelerimiz

You make sure you know how campaign is performing.

Bizim İçin Ne Dediler

We have seen great successes with everyone companies.

Google Danışmanlığı

Google Danışmanlığı
Google Danışmanlığı

Google Ads Metin Reklamları

√ Google Adwords Arama ağı reklam seçeneğiyle yayınlanan reklamlar, internet sitenizin belirli anahtar kelimeler ile aratıldığında Google arama sonuçlarında ilk sıralarda yer almasını sağlamaktadır.

√ Potansiyel odaklı reklam modeli olan Adwords arama reklamları sattığınız ürün ve hizmetler aratıldığı anda ziyaretçilerinizin karşısına çıkmaktadır.

√ Google Adwords Arama ağı reklamlarınızın doğru bir şekilde yapılandırılması ile minimum bütçelerle maksimum tıklama sağlayabilir, reklam türlerinin belirlenmesiyle devamlı rakiplerinizin üstünde yer almanız sağlanabilir.

√ Google Adwords Görüntülü Reklamlar sayesinde web sitenize ait hazırlanacak görsel reklamlar Google’ın iş ortağı on binlerce sitede, Youtube ve Gmail üzerinde reklamlarınızın gösterilmesine olanak sağlar

√ Google Görüntülü reklam modeliyle yayınlanacak kampanyalar için belirli anahtar kelimelerin geçtiği sitelerde, belirlenecek ilgi alanları ve yeniden pazarlama seçenekleriyle, demografik filtrelemeler ile yayınlanması sağlanabilmektedir.

√ Google Görüntülü Reklam modeli daha çok ziyaretçi sayısını ve marka bilinirliğini arttırmak amaçlı kullanılmakta olup, yeniden pazarlama modeli ve doğru stratejilerle beraber kullanıldığında satış oranlarınızı da arttıracaktır.

Google Danışmanlığı
Google Danışmanlığı

Google Ads Görüntülü Reklam

Google Danışmanlığı
Google Danışmanlığı

Google Ads ReMarketing

√ Google Adwords yeniden pazarlama sayesinde web sitenizi ziyaret eden kişilere reklamlarınızın tekrar gösterimi sağlanır.

√ Yeniden pazarlama reklam modeliyle ziyaretçilerinize satın alma olasılığı en yüksek zamanlarda ulaşabilirsiniz.

√ Google Remarketing reklamları sayesinde sitenizi ziyaret eden ya da sepete ürün ekleyip sitenizi terk eden ziyaretçilerinize ayrı ayrı reklamlar oluşturup satış dönüşüm oranınızı arttırabilirsiniz.

√ E-Ticaret siteleri için uygun olan bu reklam modeliyle daha fazla trafik çekebilir, reklam gösterim oranlarınızı maksimuma çıkartıp satışlarınızı arttırabilirsiniz.

√ Google Alışveriş Reklamları sayesinde e-ticaret sitenizde sattığınız ürünleri fiyatlarıyla birlikte Google arama sonuçlarında gösterebilirsiniz.

√ Google Merchant Reklamlarıyla dilediğiniz ürünleri gösterime sunma seçeneğiniz bulunmaktadır. Bu sayede stok sorunu yaşadığınız ya da fiyat avantajı sağlandığınız ürünlere ait reklamlar oluşturarak satış dönüşüm oranınızı arttırabilirsiniz

Google Danışmanlığı
Google Danışmanlığı

Google Ads Alışveriş Reklamları

Google Danışmanlığı
Google Danışmanlığı

Mobil Uygulama Reklamları

 
 

√ Mobil uygulamalarınızı belirlediğiniz konu ve kategorilere uygun diğer uygulamalar içerisinde tanıtabilirsiniz.

√ Reklamlarınızda mobil cihazlar hedeflenerek telefonundan arama yapan kişilerin karşınına çıkartabilirsiniz

√ Mobil reklamlarınızı geniş lokasyon hedeflemelerine göre yayınlayabilirsiniz.

Teklif İste

Fiyatları İncele

√ Gmail Reklamları çok geniş hedefleme seçeneklerine sahiptir. Standart demografik ve lokasyon bazlı hedeflemelerin yanı sıra rakiplerinizin web sitelerini belirleyerek onlardan e-mail alan kullanıcılara, anahtar kelimenizle, kullanıcıların maillerindeki anahtar kelime yoğunluğu örtüşen kişilere, meslek hedeflemelerinizle uygun kişilere, x firmadan fatura alan kullanıcılara gibi bir çok gelişmiş hedefleme seçenekleri bulunmaktadır.

√ Gmail reklamları, Gmail tanıtımlar bölümünün en üstünde ya da bir e-mail okurken sağ tarafta yer alır. Reklam gösterimleri ücretsizdir. Sadece reklamlarınız okunduğunda ödeme yaparsınız.

Teklif İste

Fiyatları İncele

Google Danışmanlığı

Gmail Reklamları