Kurumsal SEM Danışmanlığı

Kurumsal SEM (Arama Motoru Pazarlaması) hizmetimiz, reklam platformlarının sektörel değerlendirmesini, reklam platformlarında dijital reklam fikirlerine uygun kampanyaların oluşturulmasını, reklamların yönetilmesini, farklı satış kanalarının analizlerinin yapılmasını, karlılık arttıracak platformlarda uygun reklam stratejilerinin oluşturulması ve raporlanmasını kapsamaktadır.

Kurumsal SEM ve Reklam Danışmanlığı

SEM – Arama Motoru Pazarlaması hizmetimiz arama motoru reklamlarının oluşturulması, yönetimi ve raporlanmasını kapsamaktadır. Kurumsal SEM çalışması arama motorlarında dijital pazarlama fikirlerine uygun oluşturulacak reklamlar ile daime üst sıralarda olmanızı, kolay ulaşılabilir ve kullanıcılarınız için farkındalık oluşturmanıza imkan sağlayacaktır.

Dijital pazarlama yöntemlerinden olan Google Adwords ve Facebook Ads Kurumsal SEM Hizmetinin ana dallarıdır.

SEO Ajansı olarak hizmet veren Stratejik SEO, SEO Çalışmalarına ek olarak firmaların karlılık oranlarını arttırmak için reklam çalışmalarının faydasını bilmektedir. Sektörel kitle analizine, reklam platformlarına ve sektörel kitlelere uygun yaratıcı dijital pazarlama fikirlerine hakim uzman ekibiyle Kurumsal SEM alanında da hizmet vermektedir.

SEO ve SEM birbirini destekleyen hizmetlerdir. SEO etkisini kısa vadede göstermeyebilir ancak hedeflenen noktaya ulaşıldığında uzun süreç boyunca aynı etkiyi devam ettirir. SEM ise etkisini anlık olarak göstermektedir ancak sürekli bir maliyet oluşturmaktadır. SEM çalışmalarına ek olarak yapılacak SEO Çalışması ilerleyen süreçlerde organik trafik sağlayacağı açısından SEM maliyetlerini düşürmüş ve SEM çalışmasına destek sağlamış olacaktır. Çalışmaların aynı anda düzenli yürütülmesi ulaşılacak kitleyi arttıracaktır.

Kurumsal SEM Hizmeti ile potansiyel kitlelere ulaşmanız çok kolay ve hızlıdır. Reklam platformunda hedef kitlenize uygun kampanya ve reklamların oluşturulması sonrasında tıklama ve gösterim bazlı ücretlendirelerek reklamlarınız yayınlanmaktadır. SEM ile doğru müşteri kitlesine uygun dilediğiniz coğrafi, bölgesel, cinsiyet ve yaş aralıklarına uygun filtrelemelerle reklamlar oluşturulabilir.

Kurumsal SEM danışmanlığı ile reklam platformlarının yanı sıra satışlarınızı arttıracak platformların analizi ve yönetimini de sağlamaktayız. Ürün bazlı reklam kanalları, hizmet bazlı kitlelere uygun dijital reklam çalışmalarını da yürütmekteyiz.

Kurumsal SEM Danışmanlığı Hizmetimiz Kapsamında:

sosyalmedyareklamlari
Kurumsal SEM Danışmanlığı
googleadwords
Kurumsal SEM Danışmanlığı
remarketing
Kurumsal SEM Danışmanlığı
medya-danismanligi-hizmetlerimiz
Kurumsal SEM Danışmanlığı
hedefkitleyereklamlari
Kurumsal SEM Danışmanlığı
toplumailmesaj
Kurumsal SEM Danışmanlığı