Yandex Reklamları

√ Yandex ile tıpkı Google’da olduğu gibi arama ve görsel olarak reklam verme imkanı sağlamaktadır.

√ Yandex üzerinden verilecek reklamlar Google’a nazaran rekabetin az olması sebebiyle daha düşük bütçelerde daha fazla sonuç sağlar.

√ Anahtar kelimenizin ve hedef kitlenizin yandex arama motoru hedeflerini analiz edilmesinden sonra doğru filtrelemeler ile nokta atışı hedeflemeler yapılabilir, gerçekçi raporlamalarla dönüşümleri gözlemleyebilirsiniz.

 

Reklamım Nerede Gözükecek?

Önemli arama motorlarından biri olan Yandex, marka ve firmalara ürün ve hizmetlerini kullanıcılara kolay bir şekilde ulaştırabilmeleri için birçok farklı reklam metodu sunmaktadır. Peki, ürün ve hizmetlerinizi Yandex üzerinde nerelerde yayınlayabilirsiniz?

Yandex Arama Ağı Reklamları

Yandex Görüntülü Arama Reklamları

Yandex Market Servisi Reklamları

Yandex Haritalar Servisi Reklamları

Yandex Haberler Servisi Reklamları

Yandex Hava Durumu Servisi Reklamları

Yandex Rehber Servisi Reklamları

Stratejik SEO ile Yandex Reklam Çalışmalarında Hedeflediğiniz Başarıya Ulaşın

Dijital pazarlama alanındaki bilgisi ve tecrübeleri ile her zaman çalıştığı müşterilerine en iyi strateji ve planlamalar ile çözüm ortağı olan Stratejik SEO, Yandex arama motoru reklam çalışmaları konusunda da başarılı bir yol göstericidir. Peki, Stratejik SEO size ne gibi avantajlar sunar?

Doğru Anahtar Kelime Seçimi ve Optimizasyonu

Stratejik SEO olarak kullanıcıyı size; ürün ve hizmetlerinizi ise kullanıcılara ulaştıracak olan en doğru ve en etkili anahtar kelimeleri, yapacağımız analizler ile belirlemekteyiz. Ayrıca reklam çalışmaları süresince her zaman size daha fazla faydalı olmak adına anahtar kelime optimizasyonları yaparak, elde edeceğinizi verimi arttırmaktadır.

Kampanya Yapısının Kurgulanması

Stratejik SEO reklam faaliyetlerindeki tecrübesi ile reklam çalışmalarının başlangıcından, bitimine kadar olan sürecin tüm safhalarını en iyi şekilde planlayarak, her şeyin eksiksiz bir şekilde ilerletilmesini sağlamaktadır.

Reklam Metninin Hazırlanması

Firmamız başarılı reklam danışmanları ve editörleri sayesinde reklam kampanyalarınız için gerekli olan reklam metinlerini açık, anlaşılır ve kullanıcı hedefli olarak en iyi şekilde hazırlamaktadır.

Minimum Bütçe ile Maksimum Verim

Stratejik SEO’nun reklam danışmanlığındaki başarısı, reklam kampanyalarını en iyi şekilde optimize ederek, sizleri en düşük tıklama başı maliyete ulaştırmasıdır. Böylelikle düşük bütçeler reklam kampanyası yayınlayabilir, yüksek tıklama oranları karşısında düşük tıklama başı maliyetler ödeyebilirsiniz.

Reklam Açılış Sayfasının Ölçümlenmesi ve Optimize Edilmesi

Reklam çalışmalarının en önemli adımlarından birinin, “kullanıcıyı tıkladığı reklam aracılığıyla doğru sayfaya yönlendirmek ve ona istediğini direkt olarak sunmak” olduğunu bilen firmamız bu anlamda açılış sayfası ölçümlemesi ve optimizasyon çalışmalarını başarılı bir şekilde yapmaktadır. İyi bir açılış sayfası optimizasyonu ile dönüşüm oranlarınızı arttıracağız.

Kampanyanın Ölçümlenmesi ve Raporlanması

Yapılan reklam çalışmalarını hazır analiz araçları ile değil, kendi özel çalışmaları ile ölçümleyen firmamız, sizin anlayabileceğiniz raporlamalar hazırlayarak yapılan çalışmaların faydasını sizlere en iyi şekilde sunmaktadır.

Rekabet Analizi

Stratejik SEO olarak daima sektördeki rakiplerinizin, kampanyada kullanılacak anahtar kelimelerin ve hedef kitlenin araştırma ve inceleme çalışmalarını yaparak; artıları ve eksileri ortaya çıkarıp, yapılması gerekenleri bu doğrultuda planlamaktayız. Böylelikle reklam çalışmalarında hedeflenen başarıya ulaşılmasını engelleyecek tüm etkenler ortadan kaldırılmaktadır.

stratejik seo logo - Yandex Reklamları
Gelin, Dijital Pazarlama ile Markanız için Yeni bir Çağ Açalım !