Dijital Dönüşüme Hazır mısınız?

Dijital Pazarlama Ajansı olarak sesinizi duyuracağınız tüm online mecraları sizin adınıza yönetmekteyiz. SEO çalışmalarıyla sadece yükselmenizi sağlamakla kalmıyor hem online marka itibarınızı sağlıyor, hem de marka bilinirliğinizi arttırıyoruz. Bunun yanı sıra Sosyal Medya ve Adwords Reklamlarının Yönetimi dahilinde gerekli reklam optimizasyonlarını yaparak bütçenizi koruyarak daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlıyoruz.

Daha Fazla Müşteri, Daha Fazla Satış !

SEO

Kurumsal SEO Danışmanlığı hizmeti; SEO analizi, rakip site analizi, anahtar kelime belirleme, SEO stratejisi belirleme, site içi SEO çalışmaları, SEO uyumlu içerik yazarlığı, tanıtım yazısı oluşturma, backlink çalışmaları, sosyal medya bazlı SEO gibi tüm SEO çalışmalarının gerekliliklerini yerine getirmek için verilir.SEO Hizmetimiz Ziyaretçi Odaklı, Google Yönergelerine Uygun Şekilde Yürütülmektedir

SEM DANIŞMANLIĞI

SEM, arama motorlarında yürütülen pazarlama çalışmalarının genel adıdır.SEM Hizmetleri içerisine arama motoru reklamları başta olmak üzere strateji odaklı çalışmalar yürütülmektedir.SEM Danışmanlığı ile web sitesi ziyaretçi kazanımı, ürün ve hizmet satışı, marka bilinirliği oluşturma, marka imajı oluşturma, online itibar yönetimi gibi farklı stratejilerde pazarlama çalışmaları yürütülmektedir.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal Medya Danışmanlığı Hizmetimiz; sosyal medya yönetimi, kullanıcı etkileşimi arttırma, sosyal medya hesaplarınıza ait takipçileri arttırma, içerik geliştirme ve paylaşımlar, sosyal medya pazarlama fikirlerinin sunulması ve sosyal medya reklam yönetimi gibi çalışmaları içermektedir.Stratejik SEO, Sosyal Medya Danışmanlığı kapsamında; sosyal medya yönetimi, içerik yönetimi, hedef kitle oluşturma, online itibar yönetimi, sosyal medya uygulamaları, sosyal medya takibi, sosyal CRM, organik takipçi arttırma ve sosyal medya reklamları üzerine çalışmalar gerçekleştirmektedir.

İÇERİK PAZARLAMASI

İçerik pazarlaması; markanın belirlenen hedef kitledeki kullanıcılara erişmek, onlarda ilgi uyandırmak, kendisine çekmek ve kullanıcıların hayatına katkıda bulunmak için yararlanması gereken bir yöntemdir. Markalar içerik pazarlamasını kendileri ve kullanıcılar arasında bir araç olarak kullanmaktadır. Kaliteli içeriklere sahip olmak ve bunları kullanıcılara ulaştırmak, markalara bir katma değer sağlamaktadır.

INFLUENCER MARKETİNG

Influcer Marketing Hizmetimiz sayesinde hedef kitlenize en uygun fenomenleri belirleyip reklam kampanyanızın fenomenler aracılığıyla tanıtılmasını sağlıyoruz.
Influcer Marketing çalışmalarında doğru fenomen ile beraber doğru kampanyanın, viral stratejinin de çok önemli olduğunu biliyor ve markanıza özel stratejiler hazırlıyoruz.
Influcer Marketing çalışmalarında sizin için en doğru mecranın belirlenmesi ve fenomenin seçilmesiyle markanızı ve kampanyanızı milyonlarla buluşturuyoruz.

Dijital Medya Planlaması dergi ve gazetelerin internet sitelerinde reklamınızın, içeriğinizin yayınlanması kadar basit bir iş olmadığının farkındayız.
Dijital Medya Planlaması yürütülürken öncelikle hedef kitlenize uygun kaynaklar belirlenmekte ve bu kaynaklara özel viral içerik ve reklam kampanyaları hazırlanmaktadır.
Dijital Medya planlamasında strateji, kazanım amacına göre planlanmakta olup sanal dünyada kitleleri yönlendiren her mecra planlama aşamasında değerlendirilmektedir.

Bir web sitesinin iyi bir tasarıma sahip olması, firma vizyon ve misyonunu yansıtması, kurumsallık imajını güçlendirmesi, kullanıcı deneyimini arttırması, kolay kullanım sunması gibi belli başlı sahip olması gereken önemli özellikleri vardır. Bu özelliklere ek olarak bir web sitesinin SEO uyumlu olması da günümüzde çok önemli bir kriterdir. Bir web sitesinin SEO uyumlu bir yapıda olması hem kullanıcılar açısından hem de arama motorları açısından çok önemlidir

INBOUND PAZARLAMA

Inbound Pazarlama hizmeti dijital pazarlama alanında yürütülen bir çok hizmeti içinde barındırmaktadır.
Inbound pazarlamayı diğer dijital pazarlama çeşitlerinden ayıran en temel fark çok kanallı bir pazarlama yöntemi oluşu ve bundan da önemlisi ziyaretçilerinizi fanatik bir kitleye dönüştürme stratejisi üzerinde kuruluyor oluşudur.
Inbound pazarlama özellikle içerik pazarlama yöntemiyle bilinirlik sağlamak, paylaşımı ve etkileşimi arttırmak, ziyaretçileri cezbetmek üzerine kurgulanmaktadır. Oluşturulacak stratejilerle müşterinizin reklamınızı yapması sağlanmaktadır.

ONLİNE MARKA YÖNETİM

Online marka yönetimi ile tabiri caizse markanız hakkında dijital dünyada çıkan sesleri dinliyor ve takip ediyoruz.
Marka araştırması, kurumsal web araştırma analizleri gerçekleştirilerek, olumsuz görüşlerin listelenmesi ve krizleri önlemek adına yürütülen girişimler sayesinde ziyaretçileriniz ile markanızın dijital itibari için çalışmalar yürütülmektedir.Online Marka İtibarı çalışmaları sırasında Sosyal Medya Hesapları, İnternet siteleri, forum, blog, sözlük vb. paylaşım platformaları takip edilmekte olumlu, olumsuz yorumlar analiz edilip online itibarın korunması için gerekli çalışmalar yürütülmektedir

Gülbahar Mah. Salih Tozan Cad. No:23 Kat:3
Şişli, İstanbul

0850 441 2112
0507 769 5917

info@stratejikseo.com

Pazartesi-Cuma: 09:30 – 18:30
Cumartesi: 09:30 – 14:00