SEO Danışmanlığı

√ Kurumsal SEO Hizmetimiz Ziyaretçi Odaklı, Google Yönergelerine Uygun Şekilde Yürütülmektedir.

√ SEO Hizmetimiz doğrultusunda öncelikle Site, Sektör ve Rakip SEO Analizleri Hazırlanır

√ Kurumsal SEO Danışmanlığı ile Site içi SEO Çalışmaları ve gerekli metin yazarlığı kapsamlı bir şekilde yürütülür

√ Hizmet verdiğiniz sektör incelenmesi ardından hedef kitlenize uygun tanıtım alanlarında backlink çalışmaları gerçekleştirilir.

√ Mobil SEO uyumluluğunuz, Yerel SEO Çalışmaları bu SEO Danışmanlığı kapsamında gerçekleştirilir

Kurumsal SEO Danışmanlığı kapsamında öncelikle sektörünüzü, rakiplerinizi inceleyerek gerekli olan SEO Analizleri yapılmaktadır. Bu SEO analizleri; sitenizin SEO açısından eksiklikleri, rakipler ile kıyaslaması, doğru anahtar kelimelerin belirlenmesi, alternatif kelimelerin belirlenmesi ve SEO planlarının çıkartılmasını kapsamaktadır. Ayrıca Kurumsal SEO Danışmanlığı hizmeti öncesi yapılan analizlerde sitenin daha önceden almış olduğu cezaların tespiti, marka imajını zedeleyen sitelerin tespiti ve firma bünyesinde yer alan ürünlerin, hizmetlerin SEO uyumlu olarak kurumsal bazda tanıtım revizyonları gerçekleştirilir.

Kurumsal SEO Danışmanlığı; tüm SEO aşamalarını kapsayan bir şekilde sunulmasıyla beraber firmanın ihtiyaçları doğrultusunda SEO Aşamaları ayrı ayrı verilebilir ya da kısmi destek sağlanabilir. Kurumsal SEO Danışmanlığı dahilinde SEO uyumlu metin yazarlığı, mobil SEO, yerel SEO çalışmaları gerçekltirilmekte, anlaşma kapsamında teknik SEO çalışmaları da yürütülmektedir.Stratejik Stratejik SEO olarak yazılım, tasarım çalışmalarından, Sosyal Medya ve Reklam Çalışmalarına bir çok konuda yetkin personellerle hizmet vermekteyiz.

Stratejik SEO’yu diğer SEO Ajanslarından farklı kılan oluşturduğu stratejisi ve tespitleriyle beraber bu tespitler üzerine yapılması gereken çalışmaların tümüne yetkin personellere sahip oluşudur.SEO Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak, için bizimle iletişime geçebilir, SEO Teklifi isteyebilir ayrıca SEO hakkında sorularınızı SEO Uzmanına Sorun kısmından bize iletebilirsiniz.

stratejik seo logo - SEO Danışmanlığı
Gelin, Dijital Pazarlama ile Markanız için Yeni bir Çağ Açalım !

Gülbahar Mah. Salih Tozan Cad. No:23 Kat:3
Şişli, İstanbul

Pazartesi-Cuma: 09:30 – 18:30
Cumartesi: 09:30 – 14:00